“TOP ZMRZLINA”
Recenze Puro Gelato

Puro Gelato
Okolí: Praha 2
Okolí: Praha 2

Jedna z nejlepších zmrzlináren v Praze, hrozně rád se sem vracím, protože vím, ze vzdy dostanu výbornou zmrzku a mužů jedině doporučit.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli JakubHadrava97.

Recenzováno: 29. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Nejlepší gelato v Praze...Velký výběr zajímavých příchutí vše čerstvé a z kvalitních surovin...
Vynikající káva a zákusky a příjemná obsluha.
❤️❤️

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli michaelapizova.
Recenzováno: 16. října 2019

Vynikající zmrzliny, zákusky a vafle! Vše, co jsem ochutnala, bylo výborné. Hezké prostředí a milá obsluha. Celkem fronta, ale šlo to rychle :-) Pokud jedu do centra, skoro vždy zajdu, dokonce i když jsem rodila v nedalekém Podolí, tak už s kontrakcemi jsem si s manželem ještě dala jednu porci zmrzliny :-D

Poděkujte uživateli EllieNvt6.
Recenzováno: 2. září 2019 prostřednictvím mobilu

Často jezdím okolo a konečně jsem měla příležitost. I přes obrovskou frontu (klobouk dolů před obsluhou, která je stále velmi milá) jsem si pochutnala na výborné kávě a skvěle zmrzline - díky za kopeček půl půl , přijdu určitě zas

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli janagrcs.
Recenzováno: 7. srpna 2019

Obsluha byla milá a rychlá. Zmrzlina byla jedna z nejlepších co jsem kdy ochutnal.
Ceny dobré. Prostředí podniku čisté a útulné.

Poděkujte uživateli Jirka M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Puro Gelato, si také prohlíželi

Už jste navštívili Puro Gelato? Sdílejte své zkušenosti!