“Japonska restaurace”

Engawa Sushi Bar
Okolí: Nové Město
Popis: Nacházející se v centru Prahy na Petrském náměstí 5, Engawa sushi bar Vám nabízí širokou nabídku zahrnující teriyaki, sashimi, tempura, gunkan, yaki special, taktéž křupavé rolky a ručně vyráběné sushi. Náš šéf vybírá pouze nejčerstvější ryby, zdravé pokrmy a hodnotné obědy. To vše také se skvělým japonským saké, dobrým vínem a výběrem destilátů. Vítejte v Engawa a užijte si s námi!
Recenzováno: 23. listopadu 2019

Velmi prijemne posezeni s prateli. Jidlo i obsluha si zasluhuje doporuceni. Urcite se do Engawy znovu vratime a vyzkousime dalsi speciality.

1  Poděkujte uživateli Jinaa55.

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Prostředí restaurace bylo velmi příjemné. Personal byl milý a jidlo bylo dobře ochucené. Restauraci doporučím i svým známým.

Poděkujte uživateli Andrea V.
Recenzováno: 20. listopadu 2019

Mohu jen doporučit, vše bylo výborné. Byla jsem velmi mile překvapena perfektní obsluhou, která mi poradila s výběrem výtečného jídla. Sushi bylo krásně naservírované a hlavně moc dobré. Prostředí, které neurazí. Ráda návštěvu zopakuji.

1  Poděkujte uživateli magdalenas06.
Recenzováno: 20. listopadu 2019

Moc dobře jsme se s manželem najedli, můžeme doporučit. Další plus je milá obsluha a příjemné prostředí.

Poděkujte uživateli ABiza13.
Recenzováno: 20. listopadu 2019

Nádherné prostředí v Japonském stylu, které Vám umocní zážitek při návštěvě této restaurace.
Výborné jídlo a velice vstřícná obsluha, jak už to bývá zvykem v restauračních zařízení tohoto typu :-)
Doporučuji

Poděkujte uživateli W307SQmartin.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Engawa Sushi Bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili Engawa Sushi Bar? Sdílejte své zkušenosti!