“Engawa”

Engawa Sushi Bar
Okolí: Nové Město
Popis: Nacházející se v centru Prahy na Petrském náměstí 5, Engawa sushi bar Vám nabízí širokou nabídku zahrnující teriyaki, sashimi, tempura, gunkan, yaki special, taktéž křupavé rolky a ručně vyráběné sushi. Náš šéf vybírá pouze nejčerstvější ryby, zdravé pokrmy a hodnotné obědy. To vše také se skvělým japonským saké, dobrým vínem a výběrem destilátů. Vítejte v Engawa a užijte si s námi!
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Zas tak moc na sushi nechodím, ale tohle bylo fakt něco. Byla jsem se vším spokojená a přátelé byli také nadšení. Už se těším až znova navštívím tuto restauraci.

Poděkujte uživateli natyhajkova.

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Tuto restauraci mohu vřele doporučit, jídlo bylo výborné a nechyběla milá obsluha. Prostředí bylo velmi přátelské, určitě se brzy vrátíme.

Poděkujte uživateli Linda M.
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Zavítali jsme sem s přítelem a byli jsme velmi mile překvapeni. Jídlo bylo vynikající, obsluha více než příjemná. Rozhodně to nebyla naše poslední návštěva!

Poděkujte uživateli Veronika_K218.

Rozhodně doporučuji!
Výborné sushi, velmi milá a ochotná obsluha. Jídlo je v nejlepší kvalitě a prostředí restaurace je příjemné.
Určitě opět navštívíme.

Poděkujte uživateli michaelakK8.
Recenzováno: 23. listopadu 2019

Velmi prijemne posezeni s prateli. Jidlo i obsluha si zasluhuje doporuceni. Urcite se do Engawy znovu vratime a vyzkousime dalsi speciality.

1  Poděkujte uživateli Jinaa55.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Engawa Sushi Bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili Engawa Sushi Bar? Sdílejte své zkušenosti!