Questerland
Č. 6 z 350 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Naprosto úžasné propracovani..

Děkujeme průvodci Kačce a Davidovi za úžasné vedení hry, kdyz viděli že si nevíme rady - sami se... přečíst další informace

Recenzováno: včera
Jery0007
Unik z carodej. skoly

Bylo to bezva, vsichni jsme se moc bavili. Dekujeme Pepovi a Adamovi za cenne rady a milý přístup v... přečíst další informace

Recenzováno: před 5 dny
14ad_lam

Recenzováno: 21. listopadu 2019

Únikovku doporučuji pro i nefanoušky. Vědomosti z HP nejsou potřeba. Ve dvou lidech se mi zdá trochu nevyváženě těžší, ale i tak jsme si to užili. Iveta i Nikča byly super GM.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli msbluster.
Questerland, Manažer v zařízení Questerland, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. listopadu 2019

Drahý únikáři,

děkujeme za krásnou recenzi a milá slova v ní. Moc nás těší, že se Vám hra líbila a doufáme, že nás zase někdy navštívíte.

S pozdravem,

Recenzováno: 19. listopadu 2019

Za nás nejlepší unikovky! Milá a ochotná obsluha (jmenovitě Pepa). Určitě se rádi vrátíme. Všem doporučuji.

Poděkujte uživateli tomashailich.

Drahý únikáři,

moc nás těší, že se Vám hra líbila. Vaši chválu Pepovi rádi vyřídíme, jistě ho potěší. Těšíme se na Vaši další návštěvu.

S přáním hezkého dne,

Recenzováno: 18. listopadu 2019

Děkujeme za skvělý zážitek a péči. Únikovou hru si přála dcera ke svým jedenáctým narozeninám. Společně s kamarádkami si užila zábavu, napětí, já jsem viděla, jak funguje v týmu a jak umí spolupracovat. Rádi zase přijdeme příště! Díky operátorům, kteří se o nás starali ve složení Radek, Pepa, Vojta a David!

Poděkujte uživateli RomanaVyl.

Drahá Romano,

moc nás těší, že jste si pro tak důležitou událost vybrala právě nás a jsme rádi, že jsme naplnili očekávání. Vaši chválu našim operátorům rádi vyřídíme, jistě je potěší. Těšíme se na Vaši další návštěvu.

S pozdravem,

Recenzováno: 18. listopadu 2019

Moc se nám tam líbilo. V celé únikovce není jediný zámek, což je docela zajímavé. Uvaděči byli moc milí a po hře nám odpověděli na všechny otázky, které jsme měli.
Trochu jsme se báli, že když je to "těžká úroveň", že to nezvládneme, ale zvládli jsme to (kdyby to ale byla naše první únikovka, tak si nejsem jistá, jestli bychom to zvládli).

Poděkujte uživateli kackafolprechtova.
Questerland, Manažer v zařízení Questerland, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. listopadu 2019

Drahá Kačko,

jsme velice potěšeni, že se Vám hra u nás líbila a děkujeme moc za Vaší milou recenzi. Jsme také rádi, že Vás potěšila práce našich Roomasterů a že Vám byli nápomocní.
Myslím, že i jako nováčci by jste to pravděpodobně zvládli, ale určitě by to pro Vás byla výzva.

Recenzováno: 18. listopadu 2019

Vynikající únikovka, spíše jedodušši, doporučuji začátečníkům (jako jsme my). Vše dokonale vysvětleno, úžasné a příjemné operátorky - Nikča, Domča a Terka. Přijatelná cena.

Poděkujte uživateli Nomad669223.

Vážený únikáři,

děkujeme moc za Vaší milou recenzi a jsme rádi, že jste si Únikovou hru u nás užili. Nikče, Domče a Terce vaší chválu vyřídíme, jistě budou potěšeni!