Questerland
Č. 6 z 350 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Naprosto úžasné propracovani..

Děkujeme průvodci Kačce a Davidovi za úžasné vedení hry, kdyz viděli že si nevíme rady - sami se... přečíst další informace

Recenzováno: před 3 dny
Jery0007
Unik z carodej. skoly

Bylo to bezva, vsichni jsme se moc bavili. Dekujeme Pepovi a Adamovi za cenne rady a milý přístup v... přečíst další informace

Recenzováno: před 1 týdnem
14ad_lam

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Byli jsme poprvé, takže nemáme možnost srovnání, nicméně hodnotíme velice vstřícný přístup holek v personálu, dále zábavnost a autentičnost hry samotné a v kombinaci s propracovaností a promakanými úkoly jsme ještě doteď velice nadšeni. 5 z 5 :)

Poděkujte uživateli lipovaterka.
Questerland, Manažer v zařízení Questerland, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. listopadu 2019

Drahá Terko,

jsme velice rádi, že jste si pro svůj první únik vybrali právě Questerland, a že jste byli spokojení s prací holek. Vyřídíme pochvalu. Doufáme, že Vaší druhou návštěvou bude opět nějaká z našich her. Moc rádi Vás tu uvidíme.

Se srdečným pozdravem

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Zajímavý zážitek pro celou rodinu ..
obsluha Tereza , Domča a Nikol se vyborne starají
Vřele doporučuji

Poděkujte uživateli L2221AVpaulr.

Drahý únikáři,

děkujeme za vřelé doporučení. Terezu, Domču a Nikol jsme samozřejmě pochválili. Doufáme, že se tu ještě někdy ukážete. :)

Recenzováno: 21. listopadu 2019

Únikovku doporučuji pro i nefanoušky. Vědomosti z HP nejsou potřeba. Ve dvou lidech se mi zdá trochu nevyváženě těžší, ale i tak jsme si to užili. Iveta i Nikča byly super GM.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli msbluster.
Questerland, Manažer v zařízení Questerland, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. listopadu 2019

Drahý únikáři,

děkujeme za krásnou recenzi a milá slova v ní. Moc nás těší, že se Vám hra líbila a doufáme, že nás zase někdy navštívíte.

S pozdravem,

Recenzováno: 19. listopadu 2019

Za nás nejlepší unikovky! Milá a ochotná obsluha (jmenovitě Pepa). Určitě se rádi vrátíme. Všem doporučuji.

Poděkujte uživateli tomashailich.

Drahý únikáři,

moc nás těší, že se Vám hra líbila. Vaši chválu Pepovi rádi vyřídíme, jistě ho potěší. Těšíme se na Vaši další návštěvu.

S přáním hezkého dne,

Recenzováno: 18. listopadu 2019

Děkujeme za skvělý zážitek a péči. Únikovou hru si přála dcera ke svým jedenáctým narozeninám. Společně s kamarádkami si užila zábavu, napětí, já jsem viděla, jak funguje v týmu a jak umí spolupracovat. Rádi zase přijdeme příště! Díky operátorům, kteří se o nás starali ve složení Radek, Pepa, Vojta a David!

Poděkujte uživateli RomanaVyl.

Drahá Romano,

moc nás těší, že jste si pro tak důležitou událost vybrala právě nás a jsme rádi, že jsme naplnili očekávání. Vaši chválu našim operátorům rádi vyřídíme, jistě je potěší. Těšíme se na Vaši další návštěvu.

S pozdravem,