Questerland
Č. 6 z 349 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha

Dobrý den, dnes jsme si s rodinou báječně užili únikovku a díky skvělému Davidovi a knize kouzel... přečíst další informace

Recenzováno: před 2 dny
A3177NHpetram
Skvělá zábava, příjemné prostředí

Hezky strávený páteční večer, dobře zpracované hry a především dík patří Dominice, která s námi... přečíst další informace

Recenzováno: před 5 dny
LukasMT
Praha, Česká republika

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Úniková hra byla super a skvěle propracovaná od začátku do konce, super kouzelnické komponenty a můžeme jen doporucit;)

Poděkujte uživateli Kolarovaivanka.
Questerland, Manažer v zařízení Questerland, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. listopadu 2019

Drahá Ivanko,

děkujeme mockrát za recenzi. Jsme rádi, že se Vám tu líbilo.

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Byli jsme poprvé, takže nemáme možnost srovnání, nicméně hodnotíme velice vstřícný přístup holek v personálu, dále zábavnost a autentičnost hry samotné a v kombinaci s propracovaností a promakanými úkoly jsme ještě doteď velice nadšeni. 5 z 5 :)

Poděkujte uživateli lipovaterka.

Drahá Terko,

jsme velice rádi, že jste si pro svůj první únik vybrali právě Questerland, a že jste byli spokojení s prací holek. Vyřídíme pochvalu. Doufáme, že Vaší druhou návštěvou bude opět nějaká z našich her. Moc rádi Vás tu uvidíme.

Se srdečným pozdravem

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Zajímavý zážitek pro celou rodinu ..
obsluha Tereza , Domča a Nikol se vyborne starají
Vřele doporučuji

Poděkujte uživateli L2221AVpaulr.

Drahý únikáři,

děkujeme za vřelé doporučení. Terezu, Domču a Nikol jsme samozřejmě pochválili. Doufáme, že se tu ještě někdy ukážete. :)

Recenzováno: 21. listopadu 2019

Únikovku doporučuji pro i nefanoušky. Vědomosti z HP nejsou potřeba. Ve dvou lidech se mi zdá trochu nevyváženě těžší, ale i tak jsme si to užili. Iveta i Nikča byly super GM.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli msbluster.
Questerland, Manažer v zařízení Questerland, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. listopadu 2019

Drahý únikáři,

děkujeme za krásnou recenzi a milá slova v ní. Moc nás těší, že se Vám hra líbila a doufáme, že nás zase někdy navštívíte.

S pozdravem,

Recenzováno: 19. listopadu 2019

Za nás nejlepší unikovky! Milá a ochotná obsluha (jmenovitě Pepa). Určitě se rádi vrátíme. Všem doporučuji.

Poděkujte uživateli tomashailich.

Drahý únikáři,

moc nás těší, že se Vám hra líbila. Vaši chválu Pepovi rádi vyřídíme, jistě ho potěší. Těšíme se na Vaši další návštěvu.

S přáním hezkého dne,