Questerland
Č. 6 z 349 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Bezva únikovka

Byli jsme zde již podruhé a opět jsme si hru velmi užili. Tentokrát nám průvodce dělal Petr. Byla s... přečíst další informace

Recenzováno: před 2 dny
JanFajtl
Skvěle zpracovaná hra.

Hra se nám velilce líbila, byla zábavná a dobře propracovaná. Průvodci Nikča s Tomášem byli... přečíst další informace

Recenzováno: před 3 dny
alesholas

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Hra byla plná akce a napětí. Úkoly překvapivě obtížné, bylo zapotřebí skutečně zapojit mozek i fantazii.

Poděkujte uživateli ercas2019.
Questerland, Manažer v zařízení Questerland, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. listopadu 2019

Vážený únikáři,

děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že Vás hra překvapila a budeme se těšit na další případnou návštěvu.

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Úniková hra byla super a skvěle propracovaná od začátku do konce, super kouzelnické komponenty a můžeme jen doporucit;)

Poděkujte uživateli Kolarovaivanka.

Drahá Ivanko,

děkujeme mockrát za recenzi. Jsme rádi, že se Vám tu líbilo.

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Byli jsme poprvé, takže nemáme možnost srovnání, nicméně hodnotíme velice vstřícný přístup holek v personálu, dále zábavnost a autentičnost hry samotné a v kombinaci s propracovaností a promakanými úkoly jsme ještě doteď velice nadšeni. 5 z 5 :)

Poděkujte uživateli lipovaterka.

Drahá Terko,

jsme velice rádi, že jste si pro svůj první únik vybrali právě Questerland, a že jste byli spokojení s prací holek. Vyřídíme pochvalu. Doufáme, že Vaší druhou návštěvou bude opět nějaká z našich her. Moc rádi Vás tu uvidíme.

Se srdečným pozdravem

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Zajímavý zážitek pro celou rodinu ..
obsluha Tereza , Domča a Nikol se vyborne starají
Vřele doporučuji

Poděkujte uživateli L2221AVpaulr.

Drahý únikáři,

děkujeme za vřelé doporučení. Terezu, Domču a Nikol jsme samozřejmě pochválili. Doufáme, že se tu ještě někdy ukážete. :)

Recenzováno: 21. listopadu 2019

Únikovku doporučuji pro i nefanoušky. Vědomosti z HP nejsou potřeba. Ve dvou lidech se mi zdá trochu nevyváženě těžší, ale i tak jsme si to užili. Iveta i Nikča byly super GM.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli msbluster.
Questerland, Manažer v zařízení Questerland, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. listopadu 2019

Drahý únikáři,

děkujeme za krásnou recenzi a milá slova v ní. Moc nás těší, že se Vám hra líbila a doufáme, že nás zase někdy navštívíte.

S pozdravem,