Questerland
Č. 6 z 350 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Unik z carodej. skoly

Bylo to bezva, vsichni jsme se moc bavili. Dekujeme Pepovi a Adamovi za cenne rady a milý přístup v... přečíst další informace

Recenzováno: před 4 dny
14ad_lam
Únikové hry

Už jsme s dětmi vyzkoušely obě "čarovné" únikové hry. Všichni jsme si to moc užily, hra je skvělá... přečíst další informace

Recenzováno: před 4 dny
petka0
Praha, Česká republika

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Vřele doporučuji navštívit QUESTERLAND, díky ochotě a kvalitě personálu se nemusíte bát navštívit únikovku pořádanou firmou Questerland. Citlivým přístupem jak před hrou tak i během ní se budete skutečně cítit jako zachránce světa a odvezete si skvělý zážitek pro celou rodinu i když únikovou hru budete absolvovat jako my, úplně poprvé, děkujeme

Poděkujte uživateli michaelacollinova.
Questerland, Manažer v zařízení Questerland, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. listopadu 2019

Drahá Michaelo,

děkujeme za vřelé doporučení. Jsme moc rádi, že se Vám návštěva Questerlandu a práce operáorů líbila. Doufáme, že se zde potkáme i při Vašem druhém setkání s únikovými hrami.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Hra byla plná akce a napětí. Úkoly překvapivě obtížné, bylo zapotřebí skutečně zapojit mozek i fantazii.

Poděkujte uživateli ercas2019.

Vážený únikáři,

děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že Vás hra překvapila a budeme se těšit na další případnou návštěvu.

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Úniková hra byla super a skvěle propracovaná od začátku do konce, super kouzelnické komponenty a můžeme jen doporucit;)

Poděkujte uživateli Kolarovaivanka.

Drahá Ivanko,

děkujeme mockrát za recenzi. Jsme rádi, že se Vám tu líbilo.

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Byli jsme poprvé, takže nemáme možnost srovnání, nicméně hodnotíme velice vstřícný přístup holek v personálu, dále zábavnost a autentičnost hry samotné a v kombinaci s propracovaností a promakanými úkoly jsme ještě doteď velice nadšeni. 5 z 5 :)

Poděkujte uživateli lipovaterka.

Drahá Terko,

jsme velice rádi, že jste si pro svůj první únik vybrali právě Questerland, a že jste byli spokojení s prací holek. Vyřídíme pochvalu. Doufáme, že Vaší druhou návštěvou bude opět nějaká z našich her. Moc rádi Vás tu uvidíme.

Se srdečným pozdravem

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Zajímavý zážitek pro celou rodinu ..
obsluha Tereza , Domča a Nikol se vyborne starají
Vřele doporučuji

Poděkujte uživateli L2221AVpaulr.

Drahý únikáři,

děkujeme za vřelé doporučení. Terezu, Domču a Nikol jsme samozřejmě pochválili. Doufáme, že se tu ještě někdy ukážete. :)