Questerland
Č. 6 z 350 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Unik z carodej. skoly

Bylo to bezva, vsichni jsme se moc bavili. Dekujeme Pepovi a Adamovi za cenne rady a milý přístup v... přečíst další informace

Recenzováno: před 3 dny
14ad_lam
Únikové hry

Už jsme s dětmi vyzkoušely obě "čarovné" únikové hry. Všichni jsme si to moc užily, hra je skvělá... přečíst další informace

Recenzováno: před 3 dny
petka0
Praha, Česká republika

Recenzováno: 25. listopadu 2019

3 dospělí a bavili jsme se skvěle. Personál Nikča, Iveta,Petr se o nás parádně starali.
Děti mezitím byli na únikovce magie. Skončili dříve než my dospělí a personál nám je vzorně pohlídal. Chvála.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Jan P.
Questerland, Manažer v zařízení Questerland, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. listopadu 2019

Drahý Jane,

jsme potěšeni Vaší milou recenzí a jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a byli jste spokojeni.
Nikče, Ivetě a Petrovi vyřídíme Vaší spokojenost, určitě budou mít radost.

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Na únikové hře jsme byli poprvé, takže jsme nevěděli, co máme čekat, ale moc se nám to líbilo. Když jsme potřebovali, byla lehce dostupná nápověda.

Poděkujte uživateli lenkasadlova.
Questerland, Manažer v zařízení Questerland, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. listopadu 2019

Vážená Lenko,

jsme opravdu rádi, že jste při své první příležitosti hrát únikové hry zavítali právě k nám. Děkujeme za recenzi a doufáme, že se ještě někdy uvidíme.

Se srdečným podravem

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Vřele doporučuji navštívit QUESTERLAND, díky ochotě a kvalitě personálu se nemusíte bát navštívit únikovku pořádanou firmou Questerland. Citlivým přístupem jak před hrou tak i během ní se budete skutečně cítit jako zachránce světa a odvezete si skvělý zážitek pro celou rodinu i když únikovou hru budete absolvovat jako my, úplně poprvé, děkujeme

Poděkujte uživateli michaelacollinova.

Drahá Michaelo,

děkujeme za vřelé doporučení. Jsme moc rádi, že se Vám návštěva Questerlandu a práce operáorů líbila. Doufáme, že se zde potkáme i při Vašem druhém setkání s únikovými hrami.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Hra byla plná akce a napětí. Úkoly překvapivě obtížné, bylo zapotřebí skutečně zapojit mozek i fantazii.

Poděkujte uživateli ercas2019.

Vážený únikáři,

děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že Vás hra překvapila a budeme se těšit na další případnou návštěvu.

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Úniková hra byla super a skvěle propracovaná od začátku do konce, super kouzelnické komponenty a můžeme jen doporucit;)

Poděkujte uživateli Kolarovaivanka.

Drahá Ivanko,

děkujeme mockrát za recenzi. Jsme rádi, že se Vám tu líbilo.