Questerland
Č. 6 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Moriarty's phantom trap

Byla to nase prvni rodinna unikovka. Moc jsme si ji uzili a to vcetne nasi osmilete dcery. Prijemna... přečíst další informace

Recenzováno: před 1 týdnem
MVyc
Praha, Česká republika
"Skvělý zážitek pro celou rodinu. " :-)

Moc děkujeme za dnešní úžasnou únikovou hru a skvělé obsluze Šimonovi a Davidovi. :-) Pro děti to... přečíst další informace

Recenzováno: před 1 týdnem
749veruh

Recenzováno: 30. prosince 2019

Děkujeme podporovatelům Vojtovi, Pepovi a Adamovi, kteří nás zasvětili do první "únikovky". V báječném prostředí a skvělých kulisách to byl super zážitek. Doporučujeme.

Poděkujte uživateli karelstrouf.
Questerland, Manažer v zařízení Questerland, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. ledna 2020

Vážený Karle,

moc děkujeme za Vaší recenzi a jsme rádi, že jste si premiérovou únikovou hru užili. Vojtovi, Pepovi a Adamovi vyřídíme, že jste byli s jejich prací spokojeni, určitě je to potěší.

Recenzováno: 30. prosince 2019

Hra byla povedená jak vizuálně, tak nápaditými rébusy. Obsluha (Nikča a Vojta) byla milá,vstřícná, vtipná a hodně nás povzbuzovala :-) .

Poděkujte uživateli legerska.

Vážená Legerska,

děkujeme Vám za recenzi a jsme rádi, že jste si naši únikovou hru užili. Nikče a Vojtovi vyřídíme Vaše slova chvály, určitě je to potěší.

Recenzováno: 30. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Skvělé propracovaní, moc jsme si to užili. Doporučuji. Byli jsme na únikovce hvězdný element....….............

Poděkujte uživateli denniv2015.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za recenzi a jsme moc rádi, že jste si únikovou hru Hvězdný element užili. Budeme doufat, že se uvidíme i na dalších hrách.

Recenzováno: 30. prosince 2019

Jedna z nejlepších her! Intuitivní, nápaditá, návrat do pohádky pro dospělé. Milá a vstřícná obsluha David a Adam.

Poděkujte uživateli irenabazantova.
Questerland, Manažer v zařízení Questerland, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. ledna 2020

Miá Ireno,

jsme moc rádi, že jsme Vám tento zážitek mohli zprostředkovat a doufáme, že se k nám někdy zase vrátíte pro takový ten návrat do pohádky nebo třeba filmu.

Team Questerland

Recenzováno: 29. prosince 2019

Byla to naše několikátá únikovka. Řadíme jí rozhodně k těm lepším. Pěkně propracovaná, žádné mechanické zámky, vše interaktivní. Jednoznačně doporučujeme.

Poděkujte uživateli danaI1423JH.