Questerland
Č. 6 z 358 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Zpátky do školy (Escape from the Magic Room Episode II.)

Zatím nejlepší únikovka! Do děje nás uvedl sympaťák Pepa, vysvětlil co a jak a šlo se na věc... přečíst další informace

Recenzováno: před 2 dny
IvoR446
Super zážitek

Interaktivní hlavolamy, propracovaná hra do posledního detailu. Výborná dech beroucí atmosféra... přečíst další informace

Recenzováno: před 3 dny
Drak J

Recenzováno: 3. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Výborná zábava v perfektně propracované a technicky bezchybné místnosti. Příjemný personál složený z Domči a Adama zasahoval do hry nenásilně pouze ve vhodném okamžiku. Nikdo nás na rozdíl od jiných mnou navštívených únikovek nehonil. Mohli jsme v klidu celou hru dokončit i když jsme o hodně překročili plánovanou hodinu. Určitě rádi zkusíme i ostatní hry v nabídce této firmy. Můžu jen doporučit.

Datum zážitku: leden 2020
Poděkujte uživateli 907stanislavs.
Questerland, Manažer v zařízení Questerland, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. ledna 2020

Vážení únikáři,

velice si vážíme Vaší recenze a jsme rádi, že jste byli s hrami u nás i s námi samotnými spokojeni a hru si pořádně užili. Našim operátorům Vaši chválu určitě vyřídíme, věřím, že budou mile potěšeni.

Recenzováno: 3. ledna 2020

Absolvovali jsme únik ze školy čar a kouzel jako celá rodina (děti - 16, 12 a 7 let) a byli jsme všichni moc spokojení. Pro každého se tu našlo něco k řešení a báječně jsme si to užili.
Pochvalu si zaslouží i personál (Niky, Domča, Vojta), jehož asistence neměla chybu.

We really enjoyed it (me, my wife and three children)!

Poděkujte uživateli pavelzdarek.

Vážení Únikáři,

jsme rádi, že jste byli celá rodina spokojena a že jste si hlavně pořádně užili!
Děkujeme také za krásnou recenzi a našim operátorům vyřídíme Vaši chválu.

Recenzováno: 3. ledna 2020

Perfektně vymáklé Zombie , škola čar a kouzel,Super design, super roommasterky -Tým únikových her Flyn´s Adventure.

Datum zážitku: leden 2020
Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli Martin L.

Drahý Martine,

děkujeme za tuto pěknou recenzi a jsme nadšeni, že se Vám naše únikové hry zamlouvali.

Recenzováno: 2. ledna 2020

Únikovku jsme dostali s přítelem jako dárek a byli jsme nadšeni.
Vybrali jsme si Hvězdný element a i přes obavy, že ji pouze ve dvou, díky avizované obtížnosti, nezvládneme, tak jsme unikli v limitu.
Doporučujeme a už se těšíme až vyzkoušíme další.

Poděkujte uživateli petulka92.

Vážení Únikáři,

děkujeme za tato pěkná slova a jsme rádi, že jste si únikovou hru užili!
Budeme se na Vás těšit na další návštěvě!

Recenzováno: 2. ledna 2020

S přítelem a mamkou jsme vyzkoušeli únikovku ze Školy čar a kouzel. Byly jsme naprosto spokojení. Povedlo se nám dokonce uniknout v časovém limitu (díky pomoci magické knihy ;)). Všichni operátoři byli moc milí a chovali se k nám přátelsky. Určitě se vrátíme na pokračování :). Díky za skvělý zážitek!

Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli Petra V.

Drahá Petro,

děkujeme za takovou krásnou recenzi a jsme rádi, že jste si únikovou hru pořádně užili.
Budeme rádi, když nás navštívíte zas a snad si z druhé epizody odnesete stejné nadšení!