Questerland
Č. 6 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Stojí za vyzkoušení

Hra Star element určitě stojí za vyzkoušení. Tři místnosti a každá v jiném stylu. Zajímavé... přečíst další informace

Recenzováno: včera
funTOM91
Zpátky do školy (Escape from the Magic Room Episode II.)

Zatím nejlepší únikovka! Do děje nás uvedl sympaťák Pepa, vysvětlil co a jak a šlo se na věc... přečíst další informace

Recenzováno: před 6 dny
IvoR446

Recenzováno: 4. ledna 2020

Moc děkujeme operátorům za trefnou a rychlou pomoc.
Petr, Vojta a Iveta byli skvělí.
My si to moc užili, na hodinku jsme zapomněli na okolní svět a nechali se strhnout hrou.

Poděkujte uživateli 820lenkar.
Questerland, Manažer v zařízení Questerland, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. ledna 2020

Vážení únikáři,

jsme rádi, že jste byli s únikovou hrou spokojeni a užili si ji a děkujeme za tato milá slova! Našim operátorům Vaši chválu vyřídíme.

Recenzováno: 3. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Výborná zábava v perfektně propracované a technicky bezchybné místnosti. Příjemný personál složený z Domči a Adama zasahoval do hry nenásilně pouze ve vhodném okamžiku. Nikdo nás na rozdíl od jiných mnou navštívených únikovek nehonil. Mohli jsme v klidu celou hru dokončit i když jsme o hodně překročili plánovanou hodinu. Určitě rádi zkusíme i ostatní hry v nabídce této firmy. Můžu jen doporučit.

Poděkujte uživateli 907stanislavs.

Vážení únikáři,

velice si vážíme Vaší recenze a jsme rádi, že jste byli s hrami u nás i s námi samotnými spokojeni a hru si pořádně užili. Našim operátorům Vaši chválu určitě vyřídíme, věřím, že budou mile potěšeni.

Recenzováno: 3. ledna 2020

Absolvovali jsme únik ze školy čar a kouzel jako celá rodina (děti - 16, 12 a 7 let) a byli jsme všichni moc spokojení. Pro každého se tu našlo něco k řešení a báječně jsme si to užili.
Pochvalu si zaslouží i personál (Niky, Domča, Vojta), jehož asistence neměla chybu.

We really enjoyed it (me, my wife and three children)!

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli pavelzdarek.

Vážení Únikáři,

jsme rádi, že jste byli celá rodina spokojena a že jste si hlavně pořádně užili!
Děkujeme také za krásnou recenzi a našim operátorům vyřídíme Vaši chválu.

Recenzováno: 3. ledna 2020

Perfektně vymáklé Zombie , škola čar a kouzel,Super design, super roommasterky -Tým únikových her Flyn´s Adventure.

Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli Martin L.

Drahý Martine,

děkujeme za tuto pěknou recenzi a jsme nadšeni, že se Vám naše únikové hry zamlouvali.

Recenzováno: 2. ledna 2020

Únikovku jsme dostali s přítelem jako dárek a byli jsme nadšeni.
Vybrali jsme si Hvězdný element a i přes obavy, že ji pouze ve dvou, díky avizované obtížnosti, nezvládneme, tak jsme unikli v limitu.
Doporučujeme a už se těšíme až vyzkoušíme další.

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli petulka92.

Vážení Únikáři,

děkujeme za tato pěkná slova a jsme rádi, že jste si únikovou hru užili!
Budeme se na Vás těšit na další návštěvě!