Questerland
Č. 6 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Super únikovka

Moc dobře udělaná únikovka. Hezky technicky i výtvarně. Operátorka Verča odvedla skvělou práci v... přečíst další informace

310ond_ejs
Moriarty's phantom trap

Byla to nase prvni rodinna unikovka. Moc jsme si ji uzili a to vcetne nasi osmilete dcery. Prijemna... přečíst další informace

Recenzováno: 19. října 2020
MVyc
Praha, Česká republika

Recenzováno: 3. října 2020

Kouzelníci 1. Prosli jsme touto unikovkou se 4mi dětmi. 7,8,10,13. Všem se to moc líbilo. Doporučujeme. Roommasteri Pepa a Nikola pohotovi a napomocni. Jen komunikace před příchodem horší. Posouvali jsme rezervaci a na emailech, Facebooku, telefonu. Nikdo neodpovídal. Na místě, ale o komunikaci věděli. Takže nakonec ok.

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli 560michal.
Questerland, Manažer v zařízení Questerland, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. října 2020

Vážený Michale,

moc děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste si i s dětmi naší únikovou hru užili a Pepovi s Nikčou vyřídíme Vaše slova chvály. Za horší komunikaci se velice omlouváme.

Recenzováno: 30. září 2020

Bylo to super. Děkujeme obsluze Domče a Šimonovi. Určitě se ještě jednou vrátíme. Zvládli jsme to za 51 minut.

Iva

Poděkujte uživateli mochajda.

Vážená Mochajdo,

děkujeme za recenzi! Jsme moc rádi, že jste si únikovou hru u nás užili. Domče a Šimonovi vyřídíme Vaše slova chvály a budeme se na Váš tým těšit!

Recenzováno: 30. září 2020

Velmi hezké provedení hry, zaměstnanci byli moc ochotní a trpěliví s pomocí. Hra je propracovaná a prostředí také

Poděkujte uživateli marekhozman.

Vážený Marku,

moc děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste si únikovou hru u nás užil a byl jste spokojen i sp rací personálu. Budeme doufat, že se s Vámi uvídíme na některé naší další hře.

Recenzováno: 29. září 2020

Únikovka byla skvělá. Obsahovala různé úkoly i více místností. Také jsme dostali funkční hůlky, kterými jsme mohli v místnosti ovládat předměty. Pro fanouška Harryho Pottera, i fantasy celkově, je to skvělá volba. Za doplnění atmosféry hry děkujeme operátorům Verča, Petr a Pepa.

Poděkujte uživateli 84barborap.
Questerland, Manažer v zařízení Questerland, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. září 2020

Drahá Barboro,

děkujeme za krásnou recenzi a milá slova v ní. Jsme rádi, že se Vám líbila nejen naše místnost, ale i interaktivní prvky v ní. Vaši chválu našim operátorům rádi vyřídíme, jistě je potěší.

Tým Questerland

Recenzováno: 28. září 2020

bezvadná únikovka, která vtáhne do děje, je zábavná, ne příliš složitá, jednotlivé úkoly jsou logické a dávají smysl, všichni jsme se moc bavili, pár drobností jsme přehlédli a ochotně nám byla dána rada, na co se soustředit, super únikovka vřele doporučuji, už jsme jich hodně prošli a tahle patřila mezi ty hodně povedené.

Poděkujte uživateli synacovairena.

Drahá únikářko,

děkujeme za krásnou recenzi. Jsme rádi, že se Vám místnost líbila, a že jste si čas u nás strávený užila. Doufáme, že nás ještě někdy navštívíte.

Tým Questerland