Questerland
Č. 6 z 358 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Ty jeskyně ty užasné

Řeknu to takto jsem velký fanoušek Harry Potter filmů a jelikož jsem si chtěla vždy toto vyskoušet... přečíst další informace

Recenzováno: před 3 dny
andreasA2475RS
Super únikovka

Moc dobře udělaná únikovka. Hezky technicky i výtvarně. Operátorka Verča odvedla skvělou práci v... přečíst další informace

Recenzováno: 27. října 2020
310ond_ejs

Recenzováno: 10. října 2020

Kouzelnická škola je skvělý zážitek pro celou rodinu, každý člen se zapojí. Jsou tam nápadité úkoly.

Datum zážitku: říjen 2020
Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli mcapkova.
Recenzováno: 9. října 2020

Úžasné děkuji Nikky a Domče byly skvělé a vše se povedlo. Bezva zážitek i fotky :) vrátíme se na další unikovku. :)

Poděkujte uživateli Divergentni.
Questerland, Manažer v zařízení Questerland, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. října 2020

Vážení zákazníci,

moc děkujeme za recenzi! Jsme rádi, že jste si únikovou hru u nás užili a odnesli jste si hezký zážitek. Nikče a Domče vyřídíme Vaše slova chvály, určitě je to potěší.

Recenzováno: 6. října 2020

Této hře dávám 8/10. Skvěle jsme se bavili. Prostředí, hudba, zvuky, kulisy a atmosféra jako v Bradavicích (četl jsem první 4 knihy a viděl všechny filmy, avšak nepovažuji se za skalního fanouška). Fanoušků a rodinám s dětmi mohu jen doporučit.

Dosud technicky nejvíce propracovaná hra, kterou jsem kdy zažil. Ovšem to je důvod proč nemohu dát hře 9/10 resp. 10/10. Ve hře pracujete se 3 čarodějnickými hůlkami a neustále řešíte jakou na co použít, příp. jestli jí používáte správně, to trochu ruší a neumožňuje vám ponořit se do děje.

Děkuji animátorům Pepovi, Šimonovi a Nikče.

Poděkujte uživateli petrbQ6844OY.
Questerland, Manažer v zařízení Questerland, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. října 2020

Vážený petře,

moc děkujeme za podrobnou recenzi! Jsme velice rádi, že jste si naší únikovou hru užili a Pepovi, Šimonovi a Nikče určitě vyřídíme Vaše slova chvály.

Váš feedback si bereme k srdci, díky zákazníkům, jako jste vy, víme v čem se zlepšovat!

Recenzováno: 6. října 2020

Byl jsem společně s dalšími 3 přáteli na hře MAGIC ESCAPE ROOM II - TRY THE TRUE MAGIC, nevěděli jsme, do čeho jdeme a s únikovkami jsme měli spíše nulové zkušenosti. Moc se nám hra líbila, interaktivní hůlky byly skvělé a prostředí/kulisy pecka. Určitě zkusíme nějakou další hru od Questerlandu. Díky roommasterům Pepovi, Nikče a Šimonovi.

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli Lukáš T.

Vážený Lukáši,

moc děkujeme za recenzi, jsme rádi, že s přáteli jste vaší premiérovou únikovku užili! Pepovi, Nikče a Šimonovi vyřídíme Vaše slova chvály a budeme se na Váš tým těšit!

Recenzováno: 4. října 2020 prostřednictvím mobilu

Hru jsme si moc užili, Verča nám všechno perfektně vysvětlila a Petr s Pepou pozorně sledovali a občas i poradili, když jsme tápali ve tmě :) moc děkujeme a brzy zase na viděnou!

Poděkujte uživateli 587petr_.

Vážený Petře,

moc děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste si naší únikovou hru užili! Verče, Petrovi a Pepovi vyřídíme Vaše slova chvály, jistě je potěší. Budeme se na Váš tým těšit!