Questerland
Č. 6 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Super únikovka

Moc dobře udělaná únikovka. Hezky technicky i výtvarně. Operátorka Verča odvedla skvělou práci v... přečíst další informace

310ond_ejs
Moriarty's phantom trap

Byla to nase prvni rodinna unikovka. Moc jsme si ji uzili a to vcetne nasi osmilete dcery. Prijemna... přečíst další informace

Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.

Recenzováno: 19. října 2020
MVyc
Praha, Česká republika

Recenzováno: 11. října 2020

Dnes jsem si dali druhý díl Kouzelnické školy. Opět to byla paráda a moc jsme si to, i díky Davidovi a Ivetě, užili. Nápověda přišla v té pravé chvíli, kdy to bylo opravdu třeba. Brzo určitě navštívíme další místnost.

Poděkujte uživateli martinracek26.
Recenzováno: 10. října 2020

Vyborná unikovka. Dobré zpracování a rozhodně to není jen o zámečkách. :-) Ocenila jsem i to, že průvodci (Veru a Ivet) nám extra nepomáhali, jen když to bylo opravdu potřeba.

Poděkujte uživateli 929stefank.
Recenzováno: 10. října 2020 prostřednictvím mobilu

Chtěli bychom moc poděkovat za dnešní zážitek! Užili jsme si to v plné parádě, za což děkujeme obsluze v tomto složení Ivet, Petr a David. Ještě jednou díky moc! Druhou únikovku určitě znovu vyzkoušíme.

Poděkujte uživateli FowlerCZ.
Recenzováno: 10. října 2020

Kouzelnická škola je skvělý zážitek pro celou rodinu, každý člen se zapojí. Jsou tam nápadité úkoly.

Datum zážitku: říjen 2020
Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli mcapkova.
Recenzováno: 9. října 2020

Úžasné děkuji Nikky a Domče byly skvělé a vše se povedlo. Bezva zážitek i fotky :) vrátíme se na další unikovku. :)

Poděkujte uživateli Divergentni.
Questerland, Manažer v zařízení Questerland, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. října 2020

Vážení zákazníci,

moc děkujeme za recenzi! Jsme rádi, že jste si únikovou hru u nás užili a odnesli jste si hezký zážitek. Nikče a Domče vyřídíme Vaše slova chvály, určitě je to potěší.

S pozdravem,
team Questerland