Questerland
QuestQuiz

Účast v kvízu si naše skupina velmi užila, přestože jsme nevyhráli. Online forma umožňovala zábavu... přečíst další informace

Recenzováno: dnes
84barborap
Kvíz - online

Skvělá organizace, zábavné otázky, mohu jen doporučit! Aplikace a vše fungovalo tak, jak mělo. Už... přečíst další informace

Recenzováno: dnes
Permafrost001

Recenzováno: 14. října 2020

Byla to pro mě první zkušenost s únikovou hrou a určitě si to zopakuji. Velmi logické uspořádání mi vyhovovalo a nevyžadovalo žádné předchozí znalosti problematiky.

Poděkujte uživateli O230EPevas.
Questerland, Manažer v zařízení Questerland, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. prosince 2020

Vážený únikáři,

děkujeme za recenzi. Velice nás těší, že jste si naši hru užili a budeme doufat, že se ještě jednou s Vaším týmem shledáme.

Recenzováno: 11. října 2020

Dnes jsem si dali druhý díl Kouzelnické školy. Opět to byla paráda a moc jsme si to, i díky Davidovi a Ivetě, užili. Nápověda přišla v té pravé chvíli, kdy to bylo opravdu třeba. Brzo určitě navštívíme další místnost.

Poděkujte uživateli martinracek26.

Vážený Martine,

děkujeme za recenzi! Jsme moc rádi, že jste si naší kouzelnickou únikovku užili! Davidovi a Ivetě vyřídíme Vaše slova chvály, určitě je potěší.

Recenzováno: 10. října 2020

Vyborná unikovka. Dobré zpracování a rozhodně to není jen o zámečkách. :-) Ocenila jsem i to, že průvodci (Veru a Ivet) nám extra nepomáhali, jen když to bylo opravdu potřeba.

Poděkujte uživateli 929stefank.

Vážená únikářko,

děkujeme za recenzi, jsme moc rádi, že jste si naši hru užili. Veru a Ivet určitě vyřídíme Vaše slova chvály.

Recenzováno: 10. října 2020 prostřednictvím mobilu

Chtěli bychom moc poděkovat za dnešní zážitek! Užili jsme si to v plné parádě, za což děkujeme obsluze v tomto složení Ivet, Petr a David. Ještě jednou díky moc! Druhou únikovku určitě znovu vyzkoušíme.

Poděkujte uživateli FowlerCZ.

Vážený únikáři,

moc děkujeme za recenzi. Jsme velice rádi, že jste si únikovou hru u nás užili! Ivet, Petrovi a Davidovi vyřídíme Vaše slova chvály a budeme se na Váš tým těšit i v našich dalších hrách.

Recenzováno: 10. října 2020

Kouzelnická škola je skvělý zážitek pro celou rodinu, každý člen se zapojí. Jsou tam nápadité úkoly.

Poděkujte uživateli mcapkova.

Vážená únikářko,

děkujeme za recenzi. Velice nás těší, že jste si s rodinou naši hru užili!