Questerland
Č. 6 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Super únikovka

Moc dobře udělaná únikovka. Hezky technicky i výtvarně. Operátorka Verča odvedla skvělou práci v... přečíst další informace

310ond_ejs
Moriarty's phantom trap

Byla to nase prvni rodinna unikovka. Moc jsme si ji uzili a to vcetne nasi osmilete dcery. Prijemna... přečíst další informace

Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.

Recenzováno: 19. října 2020
MVyc
Praha, Česká republika

Recenzováno: 18. října 2020

Dlouho jsme se na tuhle únikovku chystali, protože ty recenze že jo :-). Navíc jsme tam zažili už Zombíky a Moriartyho a obě únikovky se nám moc líbily. Hvězdný element je strop. Fakt těžký úkoly, hodně se musí spolupracovat, ale je tam 3D, vtipný aktivity a prostředí skvěle vymyšlené. Měli jsme skvělý roomastery Pepu a Verču. Hvězdný element doporučuju úplně všem :-). Jeden z nejlepších zážitků z únikovek.

Poděkujte uživateli MaruHanusova.
Recenzováno: 18. října 2020 prostřednictvím mobilu

Děkujeme za skvělý zážitek, unikovku jsme si užili my i děti. Děkujeme i “hodným duchům” Petrovi a Vere za skvělý přístup a rady:)

Poděkujte uživateli 170ditaf.
Recenzováno: 14. října 2020

Byla to pro mě první zkušenost s únikovou hrou a určitě si to zopakuji. Velmi logické uspořádání mi vyhovovalo a nevyžadovalo žádné předchozí znalosti problematiky.

Poděkujte uživateli O230EPevas.
Recenzováno: 11. října 2020

Dnes jsem si dali druhý díl Kouzelnické školy. Opět to byla paráda a moc jsme si to, i díky Davidovi a Ivetě, užili. Nápověda přišla v té pravé chvíli, kdy to bylo opravdu třeba. Brzo určitě navštívíme další místnost.

Poděkujte uživateli martinracek26.
Recenzováno: 10. října 2020

Vyborná unikovka. Dobré zpracování a rozhodně to není jen o zámečkách. :-) Ocenila jsem i to, že průvodci (Veru a Ivet) nám extra nepomáhali, jen když to bylo opravdu potřeba.

Poděkujte uživateli 929stefank.