Questerland
Č. 6 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Ty jeskyně ty užasné

Řeknu to takto jsem velký fanoušek Harry Potter filmů a jelikož jsem si chtěla vždy toto vyskoušet... přečíst další informace

Recenzováno: před 2 dny
andreasA2475RS
Super únikovka

Moc dobře udělaná únikovka. Hezky technicky i výtvarně. Operátorka Verča odvedla skvělou práci v... přečíst další informace

Recenzováno: 27. října 2020
310ond_ejs

Recenzováno: 18. října 2020

Moc děkujeme za dnešní úžasnou únikovou hru a skvělé obsluze Šimonovi a Davidovi. :-) Pro děti to byl první zážitek na únikovce a byly nadšené. Už se všichni těšíme na Ježíška, který nám snad přinese pokračování v kanceláři ředitele a my se co nejdříve vrátíme uniknout. :-)

Poděkujte uživateli 749veruh.
Recenzováno: 18. října 2020

Dlouho jsme se na tuhle únikovku chystali, protože ty recenze že jo :-). Navíc jsme tam zažili už Zombíky a Moriartyho a obě únikovky se nám moc líbily. Hvězdný element je strop. Fakt těžký úkoly, hodně se musí spolupracovat, ale je tam 3D, vtipný aktivity a prostředí skvěle vymyšlené. Měli jsme skvělý roomastery Pepu a Verču. Hvězdný element doporučuju úplně všem :-). Jeden z nejlepších zážitků z únikovek.

Poděkujte uživateli MaruHanusova.
Recenzováno: 18. října 2020 prostřednictvím mobilu

Děkujeme za skvělý zážitek, unikovku jsme si užili my i děti. Děkujeme i “hodným duchům” Petrovi a Vere za skvělý přístup a rady:)

Poděkujte uživateli 170ditaf.
Recenzováno: 14. října 2020

Byla to pro mě první zkušenost s únikovou hrou a určitě si to zopakuji. Velmi logické uspořádání mi vyhovovalo a nevyžadovalo žádné předchozí znalosti problematiky.

Poděkujte uživateli O230EPevas.
Recenzováno: 11. října 2020

Dnes jsem si dali druhý díl Kouzelnické školy. Opět to byla paráda a moc jsme si to, i díky Davidovi a Ivetě, užili. Nápověda přišla v té pravé chvíli, kdy to bylo opravdu třeba. Brzo určitě navštívíme další místnost.

Poděkujte uživateli martinracek26.