“Great vegan food/ Vynikající veganské jídlo”
Recenze Etnosvět

Etnosvět
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti
Okolí: Praha 2
Popis: Poznejte svět chutí, který nemá hranic! Etnosvět restaurace se nachází na Praze 2, jen pár kroků od I.P. Pavlova. Náš mezinárodní tým pod vedením francouzského šéfkuchaře Anthonyho Kulehsy pro Vás připravuje každý den pestré pokrmy z různých koutů světa. Přes den si můžete vybrat ze tří různých denních menu nebo nově i z à la carte. Večer si můžete vybrat jak z naší stálé nabídky (à la carte) tak i nově ze speciální veganské nabídky. Přípravu speciální nabídky můžete sledovat na vlastní oči v zadní části přízemí restaurace. Nechybí ani kvalitní nabídka vín či drinků. Navíc každou neděli pro Vás máme střídavě připraven vegetariánský nebo veganský brunch. V případě pěkného počasí je možné posedět i na zahrádce ve vnitrobloku. Pro hosty restaurace jsou přímo před restaurací vyhrazena místa pro parkování. Restaurace Etnosvět získala ocenění od gastronomického portálu restu.cz: Nejlepší vegetariánská restaurace 2016 a Skokan roku 2016
Recenzováno: 11. října 2020

The food was excellent looking, super delicious and the stuff very nice. Highly recommended!

Vynikající jídlo, příjemná obsluha, krásné prostory. Trochu vyšší cena, ale nejsem z Prahy, tak mám pravděpodobně jinou představu :) Každopádně jídlo výborné.

1  Poděkujte uživateli LucyPee269.
Helenka_S2, General Manager v zařízení Etnosvět, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. října 2020

Díky :)

Recenzováno: 16. října 2019

Děkujeme Katce za milý, profesionální a chápavý přístup. Servis v jejím podání byl perfektní a nevidí se často. Zaslouží si pořádná dýžka :-)

Poděkujte uživateli Mrkev32.
Helenka_S2, Manažer komunikace v zařízení Etnosvět, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. října 2019

Děkujeme!

Recenzováno: 14. září 2019

Příjemné prostředí a obsluha, pokaždé když jsem v Praze jdu do Etnosvětu na oběd. Jídla pro mě jsou nejen krásně naservírovaná, ale i chuťově vyvážená. Pokud zkombinujete všechny komponenty do jednoho sousta, pak máte zážitek z jídla. Rád si objednávám ty, které doporučuje šéfkuchař. Moc mi zde chutná, doporučuji všem co chtějí ochutnat něco jíného.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli ivofff.
Helenka_S2, Manažer komunikace v zařízení Etnosvět, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. září 2019

Děkujeme za krásnou recenzi! Těšíme se brzy zase na viděnou :)

Recenzováno: 7. srpna 2019

Restaurace vypadá spíše luxusně a přesto se tam dá najíst, aniž by Vás to zruinovalo. Potěšilo mě, že v nabídce mají skvělé letní drinky bez cukru. Chutnají skvěle - Jasmínový čaj. Někde jsem tu zahlédla, že je jídlo málo ochucené...tak pokud jste kuřák, jíte přesolená jídla a vůbec máte životosprávu jako hovádko, těžko Vás tento typ uspokojí.

Poděkujte uživateli Mrkev32.
Helenka_S2, Manažer komunikace v zařízení Etnosvět, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. srpna 2019

Děkujeme za milou recenzi! Jsme rádi, že Vám u nás chutnalo a těšíme se brzy na videnou! Třeba na naši zahrádce s dalším letním drinkem :)

Recenzováno: 28. dubna 2019

Obsluhovala nás milá Kateřina, která nám svými laskavými gesty, úsměvem a ladností splnila naprosto dokonalý kulinářský zážitek.Gastronomický zážitek byl lahodný a velice detailně zpracovaný co do chuti i podoby. Vážím si perfektního servisu.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Vesmírná V.
davidlZ891CX, Manažer komunikace v zařízení Etnosvět, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. května 2019

Děkujeme za pochvalu, jsme rádi, že se Vám u nás líbilo.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Etnosvět, si také prohlíželi

Už jste navštívili Etnosvět? Sdílejte své zkušenosti!