“Bezchybné dezerty”

Č. 17 z 203 Dezerty v Praze
Okolí: Praha 2
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 21. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Vysněná kavárna/cukrárna naší kamarádky, tak jsme tam vyrazili a bylo to správné rozhodnutí. Úžasné dezerty a asi žádným neuděláte chybu:) ceny odpovídají kvalitě ale díky ceně tam nechodíme pravidelně.

Poděkujte uživateli VybiravyTloustik.

Recenzováno: 9. října 2019 prostřednictvím mobilu

Byl jsem zde na ranni kave, bohuzel jsme byli uz po snidani, a byla to velika skoda, protoze snidane vypadaly fantasticky, i dortiky vypadaly skvele. Urcite se vratime.

Poděkujte uživateli 1315maranik.
Recenzováno: 30. září 2019

Velmi ráda sem chodím ...... velice hezké prostředí, vždy milý personál a moc dobrá káva. Drobný bodíček srážím za cenu dezertů, dají se pořídit i levněji. Pochutnáte si na nich 100% , jen 4 člennou rodinu vyjde výlet do cukrárny asi trochu dráž :-) Při koupi s sebou dortík hezky zabalí do krabičky, žádný tácek a papír.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli Ella B.
Recenzováno: 2. září 2019

Na prvni skolni den jsme si chteli udelat radost a stravit hezke chvile u dobreho dortu. Rozhodli jsme se pro If cafe a bohuzel to pro nas bylo trpke prekvapeni.

Navstivili jsme If cafe v Belgicke ulici a uz u vstupu jsem si rikal, ze tu neni neco v poradku.. Na prodejnim pultu a za nim opravdu neporadek a neumyte nadobi, obsluha velmi vlazna a neprilis ochotna. Dve divky za pultem a obe nevypadaly vytizene, ale hlavne, ze rovnaly dortiky ve vitrine podle pravitka.. Po cca 10 minutach cekani na misto jsme cekali dalsich 15 minut na Menu a po cca dalsich 20 minutach jsme dostali objednane tri kavy a tri dezerty. Kava byla dobra a ze tri dezertu jsme se shodli, ze byl pouze "dobry" jen jeden a ostatni vlastne nic moc. Nejvic tragicka byla obsluha a o to vic, kdyz tam bylo dohromady 5 a pul cloveka. U ceny dezertu za cca 150,- ocekavate neco navic a hlavne jiny pristup, ale...

Jsem zklamany, protoze tech 800,- za tri kavy, tri dezerty a vodu bych radeji dal nekomu jinemu, kdo si to vic zaslouzi. Nevadi mi si za kvalitu priplatit, protoze i moje partnerka ma vlastni koncept cukrarny a moc dobre vime co to da za praci. Navic oba mame radi kvalitu, ale tohle nam prislo jako nalestena bida a presne ten zpusob jakym se dnes svet ubira.. Ivetu jsme sledovali a libilo se nam jakou cestou se ubira, ale bohuzel marketing vladne svetem a pokud si nezaplatite celebrity, aby se u vas vyfotili, jako byste neexistovali.

Vsem ostatnim navstevnikum bych doporucil se rozmyslet co je pro vas dulezite a co ocekavate od navstevy takoveho podniku, protoze nic navic za cenu, ktera je opravdu vysoka nedostanete. Ja uz tu zkusenost mam a vim, ze znovu do If cafe nezavitam..

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli LukasLukasR.
Recenzováno: 4. července 2019 prostřednictvím mobilu

If café je muj oblibeny podnik.Prijemna obsluha a nejlepsi zmrzlina jakou jsem kdy ochutnala a taky maji vyborny Aperol spritz. Vsem vrele doporucuji!

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Irena S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo IF Café II, si také prohlíželi

Už jste navštívili IF Café II? Sdílejte své zkušenosti!