“Jsem nadšená!”

Č. 1 298 z 6 138 Restaurace v Praze
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 4. srpna 2017

Z Green Factory jsem opravdu nadšena! Miluji saláty a když jsem tam poprvé přišla, byla jsem nejprve vyjukaná z toho, když tam bylo několik dlouhých front a jak to tam funguje. ALe pak jsem na to přišla a byla unešená! Hlavně z toho, že salát připraví a naporcují přímo před vámi, takže je opravdu čerstvý a můžete si ho namixovat jak chcete. Ze samotné přípravy jsem byla překvapená a nadšená. Víc takových poboček! Salátový bar mi bude chybět až se firma přestěhnuje. Personál je velmi příjemný a myslím, že za takový luxus jsou ceny více než přijatelné.
A když se řekne velký salát, tak je opravdu velký! ^_^

Poděkujte uživateli Buracek.

Recenzováno: 26. července 2017 prostřednictvím mobilu

Rychlé zpracování objednávky, sympatický personál, saláty se snad nedají ničím pokazit. Ovšem Puzzle salads dělá větší porce a nemá problém s výměnou různých ingrediencí oproti GF. Chceme jakoukoli salaterii na Olšanský!

Poděkujte uživateli Jana R.
Recenzováno: 27. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Velmi příjemná obsluha i prostředí, ceny přívětivé. Na zdravý oběd ta nejlepší volba. Ingredience velmi kvalitní a musím říct, že lepší salát jsem snad ještě nejedla. Doporucuji všemi 20! :)

Poděkujte uživateli AnnVon.
Recenzováno: 15. října 2016 prostřednictvím mobilu

Pobočka na Národní třídě nemá otevřeno dle otevírací doby uvedené na dveřích. Po zavolání se slečna uráčila přijít a bez jakékoliv omluvy nám oznámila, že to nemají připravené a musíme si počkat.....tohle se přeci nemůže v žádném případě stávat......bez omluvy, bez úsměvu a ještě s arogantním přístupem......opravdu strašný

Poděkujte uživateli Barbora C.
Recenzováno: 18. srpna 2016

+ Obsluha milá, vstřícná.
+ Saláty čerstvé.
+ Příznivé ceny - saláty 80 - 150,- Kč podle velikosti
- Někdy delší čekací doba v době obědů.

Poděkujte uživateli Zdeňka H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Green Factory - Salad Your Life, si také prohlíželi

Už jste navštívili Green Factory - Salad Your Life? Sdílejte své zkušenosti!