“Vynikající obědy all you can eat!!!”

Taj Mahal Express
Okolí: Praha 5
Popis: Tajmahal Express v Praze na Smíchově je originální rodinná indická restaurace s přátelskou atmosférou, která nabízí nevšední zážitek z typické indické kuchyně. V restauraci Tajmahal express žijeme jídlem a snažíme se hostům nabídnout maximální spokojenost, čistotu a výhodnou cenu. Naší specialitou je pořádání večírků pro skupiny lidí. Naše restaurace má kuřácké i nekuřácké prostory. Tajmahal express je vhodnou restaurací pro rodiny s dětmi. Nabízíme rozvoz jídla po Praze za výhodnou cenu, po smíchově nabízíme rozvoz zdarma.*** V naší restauraci si vyberete z jedinečné nabídky masových, grilovaných, vegetariánských ale i mořských jídel, které jste dosud v pražských restauracích nemohli ochutnat. Nemusíte se bát pálivého jídla, protože umíme uvařit i evropský standard. U nás si pochutná každý. Naším hlavním cílem je podávat pokrmy špičkové kvality připravené vždy z čerstvých a kvalitních surovin. Naše restaurace je jedinou restaurací v celé Praze s originální hliněná pecí Tandoor, která je dovezená přímo z Indie. Všechny pokrmy jsou připravovány pouze s přírodními bylinkami a kořením. Jsme přesvědčeni, že si naše skvělá indická jídla, za podpory vynikající obsluhy, maximálně vychutnáte. Všechna jídla v naší restauraci připravuje rodilý Ind. Garantujeme Vám spokojenst při Vaší první návštěvě. Těšíme se na Vaši navštěvu!
Recenzováno: 31. prosince 2019

Chodím sem občas na obědy, all you can eat za 140 Kč. Vždy polévka, 3-4 druhů curry, rýže, desert. Je to vždy výborné, perfektně dochucené. Obsluha pozorná, usměvavá. Jediný problém, že toho člověk většinou sní víc, než by měl, jak je to dobré:)

Poděkujte uživateli Z8705XZmartink.
Mehndi35, Vlastník v zařízení Taj Mahal Express, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. ledna 2020

Moc vám děkuji za vaši zpětnou vazbou.

Recenzováno: 29. prosince 2019

Velký stůl pěkně upravený , příjemné prostředí , tiché místo i když se nachází na hlavní ulici , tak hluk vůbec nevnímáte , výborné jídlo , rychlá a ochotná obsluha , krásná úprava .
Dobrá dostupnost , kousek od metra Anděl

Poděkujte uživateli dmmteam.
Mehndi35, Vlastník v zařízení Taj Mahal Express, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. prosince 2019

Moc vám děkuji za vaši zpětnou vazbou. Těšíme se na vaši další návštěvu. Přeji vám šťastný nový rok.

Recenzováno: 28. prosince 2019

Výborná indická restaurace. Ocenuji autentičnost kuchyně. Obsluha příjemná, doporučuji pokud máte chuť na indickou kuchyni.

Poděkujte uživateli P415HIjanm.
Mehndi35, Vlastník v zařízení Taj Mahal Express, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. prosince 2019

Moc vám děkuji za vaši zpětnou vazbou. Přeji vám šťastný nový rok.

Recenzováno: 23. prosince 2019

Tuto restauraci můžeme vřele doporučit, pozorná a milá obsluha, vynikající jídlo a příjemné prostředí!

Poděkujte uživateli LoveTravel583317.
Mehndi35, Vlastník v zařízení Taj Mahal Express, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. prosince 2019

Děkujeme za vaši zpětnou vazbou. Přeji vám veselé vánoce a šťastný nový rok. S pozdravem.

Recenzováno: 23. prosince 2019

Tento podnik mohu rozhodně doporučit, jídlo je geniální, přestože nejsem expert na indickou kuchyni, a obsluha má profesionální přístup. Ráda se sem zase vrátím!

Poděkujte uživateli A4339DKannas.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbou. Těšíme se na vaši další návštěvu. Přeji vám veselé vánoce a šťastný nový rok. S pozdravem.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Taj Mahal Express, si také prohlíželi

Už jste navštívili Taj Mahal Express? Sdílejte své zkušenosti!