“Vynikající indické jídlo!”

Taj Mahal Express
Okolí: Praha 5
Popis: Tajmahal Express v Praze na Smíchově je originální rodinná indická restaurace s přátelskou atmosférou, která nabízí nevšední zážitek z typické indické kuchyně. V restauraci Tajmahal express žijeme jídlem a snažíme se hostům nabídnout maximální spokojenost, čistotu a výhodnou cenu. Naší specialitou je pořádání večírků pro skupiny lidí. Naše restaurace má kuřácké i nekuřácké prostory. Tajmahal express je vhodnou restaurací pro rodiny s dětmi. Nabízíme rozvoz jídla po Praze za výhodnou cenu, po smíchově nabízíme rozvoz zdarma.*** V naší restauraci si vyberete z jedinečné nabídky masových, grilovaných, vegetariánských ale i mořských jídel, které jste dosud v pražských restauracích nemohli ochutnat. Nemusíte se bát pálivého jídla, protože umíme uvařit i evropský standard. U nás si pochutná každý. Naším hlavním cílem je podávat pokrmy špičkové kvality připravené vždy z čerstvých a kvalitních surovin. Naše restaurace je jedinou restaurací v celé Praze s originální hliněná pecí Tandoor, která je dovezená přímo z Indie. Všechny pokrmy jsou připravovány pouze s přírodními bylinkami a kořením. Jsme přesvědčeni, že si naše skvělá indická jídla, za podpory vynikající obsluhy, maximálně vychutnáte. Všechna jídla v naší restauraci připravuje rodilý Ind. Garantujeme Vám spokojenst při Vaší první návštěvě. Těšíme se na Vaši navštěvu!
Recenzováno: 5. října 2020

Navštívili jsme restauraci již po několikáté, opět vynikající indické jídlo, obsluha i servis. Doporučuji každému, kdo má rád indickou kuchyni. Zde to opravdu umí!!!! :-)

Poděkujte uživateli 553eli_kav.

Recenzováno: 5. října 2020

Obsluha více než příjemná, jídlo perfektně ochucené, příjemné prostředí dokreslené pohovodou hudbou. Jedna z nejlepších indických restaurací v Praze.

Poděkujte uživateli Marek B.
Recenzováno: 12. září 2020

Jídlo absolutně odpovídá ceně, příjemně překvapí, a navrch se o vás stará příjemná obsluha. Není to pouze večeře, ale i kulinářský zážitek! Děkujeme

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli allegroa2020.
Mehndi35, Vlastník v zařízení Taj Mahal Express, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. září 2020

Recenzováno: 16. července 2020 prostřednictvím mobilu

Nemůžu nic vytknout. Vše naprosto skvěle. Příjemná obsluha, výborné jídlo, dobré ceny. Není co vytknout.

Datum návštěvy: červenec 2020
2  Poděkujte uživateli 716dominikk.
Mehndi35, Vlastník v zařízení Taj Mahal Express, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. července 2020

Recenzováno: 12. července 2020

Vynikající indické jídlo ,dokonalé servírování, velmi pozorná obsluha, která není obtěžující.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli Adam B.
Mehndi35, Vlastník v zařízení Taj Mahal Express, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. července 2020

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Taj Mahal Express, si také prohlíželi

Už jste navštívili Taj Mahal Express? Sdílejte své zkušenosti!