“Restaurace je na úrovni”

Czech Slovak Restaurant Lounge Bar
Okolí: Praha 1 (City Center)
Okolí: Praha 1 (City Center)
Recenzováno: 2. srpna 2018

Líbí se mi, že je restaurace na úrovni i když je česká. Jídlo vám tam donesou hezky podávané a i personál se chová hezky

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Tereza H.
Hotel_U_Krize, Manager v zařízení Czech Slovak Restaurant Lounge Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. srpna 2018

Hezky den, paní Terezo a děkujeme za Vase pozitivní hodnocení, velmi nás těší. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 19. července 2018

Vynikající jídlo, ke kterému vám velmi příjemná a informovaná obsluha napáruje víno. Naprostá spokojenost.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Josef V.
Hotel_U_Krize, Manager v zařízení Czech Slovak Restaurant Lounge Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. července 2018

Dobry den pane Josef, dekujeme Vam za Vase pozitivni hodnoceni, velmi nas tesi, ze jste byli spokojeni a take ocenili nas specialni produkt, vinne parovani zkusenym sommelierem. Budeme se tesit na Vasi dalsi navstevu.

Recenzováno: 19. července 2018

Výborně tady vaří byla jsem z resaurace hodně nadšená. Mají velký výběr za i dobré ceny. Personál taky příjemný

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Katerina P.
Recenzováno: 13. června 2018

Do téhle restaurace mě vzala kamarádka a jsem ráda že mi ukázala tak super místo, vaří tady dobře a personál je příjemný

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Michaela Š.
Hotel_U_Krize, Manager v zařízení Czech Slovak Restaurant Lounge Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. června 2018

Hezky den pani Michaelo, moc dekujeme za pozitivni hodnoceni - tesi nas, ze se Vam v nasi rodinne restauraci libilo, budeme se tesit, kdyz k nam opet zavitate.

Recenzováno: 14. května 2018 prostřednictvím mobilu

Restaurace je hezká plus vaří Česká jídla což je dohromady Topka, spokojenost. Určitě to nebyla poslední návštěva.

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli Denisa F.
Hotel_U_Krize, Manager v zařízení Czech Slovak Restaurant Lounge Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. května 2018

Hezky den Deniso, velmi děkujeme za pozitivní hodnocení - těší nás, že Vám v naší rodinné restauraci chutnalo a byla jste spokojená. Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Czech Slovak Restaurant Lounge Bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili Czech Slovak Restaurant Lounge Bar? Sdílejte své zkušenosti!