“Stylová restaurace s výborným jídlem a se skvělým personálem”

Czech Slovak Restaurant Lounge Bar
Okolí: Praha 1 (centrum)
Okolí: Praha 1 (centrum)
Recenzováno: 14. října 2020

Vzhledem k výborným zkušenostem s normální restaurací Hotelu U Kříže jsme opakovaně vyzkoušeli i stylovější část - Czech Slovak Restaurant Lounge Bar. Jedná se tu o výběr jídel, které jsou založena na českých a slovenských klasikách, ale dokonale vyladěna do moderního stylu. Vše podpořeno výborným výběrem vín, se kterým v případě, že je člověk nerozhodný odborně poradí obsluha. No a když jsme u obsluhy - to je pro nás to TOP, co člověk v restauracích potká. Vždy obrovsky vstřícná, milá, přátelská - vždyť my se si tu již připadáme jako v rodinném kruhu :-) . No a pokud má člověk volný večer, který chce s partnerkou strávit příjemným způsobem, skvělá je pětichodová degustační večeře, nejlépe spojená i s párováním vín. Zatím jsme absolvovali 2x - a pokud se odehrává v romantickém prostředí vinného baru (sklepa), je to dokonalé.

Poděkujte uživateli Zizaziza69.

Recenzováno: 10. října 2020

Vyzkoušeli jsme zde 6ti chodové degustační menu s aperitivem i vinným párováním. Celým večerem nás velmi profesionálně provázel sympatický pan majitel a to v krásném interiéru stylové restaurace. Jako zkušený someliér nám představil úžasná česká a moravská vína mnohdy zcela srovnatelná se zahraničními značkami, které jsme měli možnost ochutnat v různých koutech světa. Všechny chody byly skvěle připraveny a prezentovány. Párování s víny bylo dokonalé. Odcházeli jsme absolutně spokojeni a plni nových gastronomických zážitků. Jednoznačně nejlepší degustace ze všech, které jsme navštívili. Náš velký dík patří celému personálu.
Vřele doporučujeme !!!

Poděkujte uživateli Yvonne171717.
Recenzováno: 28. srpna 2020

Příjemná atmosféra, skvělý servis a personál v rodinném duchu, gastronomický zážitek několika chodového menu se skvělým vínem a výkladem. Díky Janovi, který se nám celý večer skvěle věnoval a gastronomii rozumí perfektně!

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli miroslavk831.
Recenzováno: 10. března 2020

Tuto restauraci jsme navštívili již několikrát - ať již s rodinou, přáteli nebo i kolegy z práce. Vždy jsme odcházeli naprosto spokojeni. Prostředí, personál, stejně jako jídlo, které je připravováno s láskou, je naprostý zážitek!!!! Určitě se těšíme na další gastronomické zážitky a zdravíme celý skvělý kolektiv!!!

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli RenataS4552.
Recenzováno: 18. února 2020

Restauraci jsme navštívili s přítelkyní začátkem února 2020, abychom zde decentně oslavili její narozeniny. Česko slovenské šestichodové degustační menu s vinným párováním nás nadchlo, stejně jako příjemná a pozorná obsluha. Jako milovníka vína mě potěšil zejména možný výběr ze dvou vín, která byla stručně představena, mnou ochutnána a vybrána pro následné párování k vybranému chodu. Možnost volby vína, včetně jejich ochutnávky, je opravdu velmi příjemný nadstandard! Restaurace i hotel jsou aktuálně v rekonstrukci, ale už nyní se těším, až si zde budu moci opět dát perfektní myslivecký gulášek. Doporučuji!

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli Jan B.
Hotel_U_Krize, Owner v zařízení Czech Slovak Restaurant Lounge Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. února 2020

Hezky den Honzo a moc dekujeme za krasne hodnoceni, velmi nas to tesi! Doufam, ze nas opet brzy navstivite!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Czech Slovak Restaurant Lounge Bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili Czech Slovak Restaurant Lounge Bar? Sdílejte své zkušenosti!