“"Možná" nejlepší restaurace v Praze”

Restaurant Port 58
Č. 1 995 z 6 169 Restaurace v Praze
Recenzováno: 23. ledna 2017

Byl jsem v restauraci 2x - jednou oběd, podruhé tříchodové večerní menu a pokaždé dokonalost. Příjemný interiér, opravdu milá obsluha a bezchybné, chuťově neuvěřitelně dobré jídlo za skvělou cenu (večerní menu za 299 korun). Prostě jedinečné. Večer je restaurace středa až pátek.

Datum návštěvy: leden 2017
Poděkujte uživateli Michael P.

Recenzováno: 4. října 2016

Opravdu. Jedna z nejkrásnějších a nejromantičtějších restaurací vůbec. Atmosféru jsem nasála sotva jsme přešli přes práh. Večerní menu bylo fantastické. Od carpaccia přes kachnu (s moc dobrou kapustou, kterou normálně nemůžu pozřít) až po dezert. Obsluha byla velmi milá a pozorná. Číšník byl rozený profesionál. Doporučil nám láhev červeného vína. Po mých slovech, že červené nepijeme, tak nezaváhal a řekl, že nám dá ochutnat, třeba změníme názor. Změnili jsme.

Možná to zní trošku jako pohádka, ale kdo nevěří ať to jde vyzkoušet. Pro mě to byla velmi zdařila gastronomická zkušenost. A opravdu. Tříchodové menu za 299,- není výmysl. Nemůžete však čekat nálož pro zedníka, o tom to opravdu není.

Datum návštěvy: únor 2016
Poděkujte uživateli Petra H.
Recenzováno: 11. července 2016

Moderní design, famózní grilovaná jídla doplněná živou hudbou na soukromé terase, skvělá degustační večeře a lahodné víno. Brzy se vrátíme!

Datum návštěvy: červen 2016
Poděkujte uživateli Sonia B.
Recenzováno: 27. února 2016

Moderní interiér i hezké venkovní sezení v létě, dobré jídlo, časté je i veganské a vegetariánské v nabídce. Porce jsou však někdy moc malé a čekání moc dlouhé.

Datum návštěvy: červen 2015
Poděkujte uživateli Benes007.
Recenzováno: 13. října 2015

Carpaccio z červené řepy? Kachní stehno s bramborovo-celerovým pyré? Menu je jednotné, každý den jiné. Pozorně si přečtěte ne webu resturace, co a kdy nabízí. Objednat se je nutností. Kuchař je mistr svého oboru a tady se realizuje. Budete se oblizovat ještě po mnoha týdnech jen při vzpomínce na jídlo, které si zde dáte.

Datum návštěvy: duben 2015
Poděkujte uživateli ale_b228.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Port 58, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurant Port 58? Sdílejte své zkušenosti!