“Příjemná náhoda”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Okolí: Praha 6
Recenzováno: 29. března 2018

Měl jsem chuť na něco pálivého a do cesty se mi připletla tato restaurace. Po shlédnutí menu a profesionálnímu přístupu obsluhy, která mi poradila jsem si vybral VINDALOO.
Už vím proč je u toho pět papriček!!!!! No málem jsem to nedal a pěkně se u toho zapotil, ale nakonec jsem se s tím popral.Pusa mi celá hořela tak jsem to uhasil mléčným nápojem LASSI. Vše bylo naprosto v pořádku!!

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli marekodstrcil.

Recenzováno: 24. února 2018

Navštívili jsme restauraci za účelem ochutnání indické kuchyně, kterou máme tak rádi, a cíl se nám splnil naprosto dokonale. Obsluha moc příjemná, jídlo rychle hotové a neuvěřitelně dobré. Navíc cenově podle nás velmi příjemně. A porce byly tedy obrovské. Rozhodně se do restaurace rádi vrátíme.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli d0bby6.
Recenzováno: 11. února 2018

Jsem velký milovník indické kuchyně. Chodím do indických restaurací nejen v Čechách, ale i v zahraničí a ještě jsem lepší indické jídlo nikde nedostal. Příště už musím jet asi do Indie :-)

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli Bibos86.
Recenzováno: 15. října 2017 prostřednictvím mobilu

Výborná kuchyně Indie jak má být, kamarád který Indii procestoval jidlo hodnotil slovy : tak tohle je opravdu jídlo jako v indii. Já sám můžu porovnávat jenom s evropou a takhle dobrá indická restaurace se prostě těžko hledá. Kořeněné jídlo mám rád a tím všechno začíná chodím sem na oběd chodím sem když mám čas anebo jedu kolem asi začínám být na této indické restauraci závislý :)
Můj třináctiletí syn pravidelně vyžaduje oběd v této restauraci rád si pochutnává na sladkém jídle Korma.
Interiér ve vás vzbudí indický úsměv ale nechte se plést jídlo Vám to plně nahradí.

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli hangar142.
Recenzováno: 3. října 2017

Jídlo bylo vynikající, musím říct že zatím jedna z nejlepších indických restaurací co jsem navštívila. Obsluha velmi příjemná, jen čekání bylo trošku dlouhé.

Datum návštěvy: červenec 2017
1  Poděkujte uživateli 673hankav.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Tandoor, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Tandoor? Sdílejte své zkušenosti!