“Příjemné překvapení”

St.Martin
Okolí: Malá Strana
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 23. listopadu 2017

Příjemná malá restaurace, kde skvělé vaří, je tam příjemná obsluha a také hudba, pohodová atmosféra. Je třeba reserve.

Poděkujte uživateli Kateřina Š.

Recenzováno: 20. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Tahle restaurace na Malé straně pro nás bylo nečekaně milé překvapení. Začnu milou, vlídnou a profesionální obsluhou. Na centrum Prahy překvapily i nízké ceny, ale naprosto největším překvapením bylo menu. Jednoduché a šité na míru chutím. Výborný burger s domácími hranolkami, výborná vína, všechno top. Jedním slovem - doporučuji!

Poděkujte uživateli Journey697011.
Recenzováno: 22. září 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělá restaurace na Malé Straně ,kdo zkusí jednou nechce jinak ...výborné jídlo skvělá obsluha milí lidé nádherná atmosféra ...doporučuji ✌

Poděkujte uživateli Petrana N.
Recenzováno: 25. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Musím říct, že tato restaurace mě velice příjemně překvapila. S mojí přítelkyní jsme se zde cítili velice dobře. Vše bylo perfektní od jídla až po servis od slečny Petry. Děkujeme

Poděkujte uživateli Flyer728706.
Recenzováno: 11. srpna 2017

Krasne utulne posezení se zahrádkou ve dvoře,jídelní lístek skromnější,ale samé dobroty,burger super!

Poděkujte uživateli kamilkasina.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo St.Martin, si také prohlíželi

Už jste navštívili St.Martin? Sdílejte své zkušenosti!