“Večeře s patneren”

St.Martin
Okolí: Praha 1 (centrum)
Okolí: Praha 1 (centrum)
Recenzováno: 27. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Božská večeře, opravdu vynikající chutě, pěkné útulné protředí. Poměr cena výkon dobrý. Jděte a ochutnejte:) bucek bozi!

Datum návštěvy: leden 2018
1  Poděkujte uživateli Aneta B.

Recenzováno: 4. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Jídlo bylo fantastické.Restaurace krásná. A obsluha milá a velmi ochotná. Dlouho se mi nestalo, že na personálu vidíte, že je jejich práce opravdu baví. Děkuju servírce Petře za úžasný servis

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli jarum2017.
Recenzováno: 23. listopadu 2017

Příjemná malá restaurace, kde skvělé vaří, je tam příjemná obsluha a také hudba, pohodová atmosféra. Je třeba reserve.

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli Kateřina Š.
Recenzováno: 20. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Tahle restaurace na Malé straně pro nás bylo nečekaně milé překvapení. Začnu milou, vlídnou a profesionální obsluhou. Na centrum Prahy překvapily i nízké ceny, ale naprosto největším překvapením bylo menu. Jednoduché a šité na míru chutím. Výborný burger s domácími hranolkami, výborná vína, všechno top. Jedním slovem - doporučuji!

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli Journey697011.
Recenzováno: 22. září 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělá restaurace na Malé Straně ,kdo zkusí jednou nechce jinak ...výborné jídlo skvělá obsluha milí lidé nádherná atmosféra ...doporučuji ✌

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli Petrana N.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo St.Martin, si také prohlíželi

Už jste navštívili St.Martin? Sdílejte své zkušenosti!