“Snídaně jak má být”
Recenze Restaurace Eska

Restaurace Eska

Jestli nevíte jak správně nastartovat den, zvolte snídani v Esce a určitě neuděláte chybu. Mají asi nejlepší chleba v Praze vše vždy čerstvé a křupavé, výborné fermentované limonády a líbí se mi servírování na originálních talířích co mají duši. Eska je krásné místo na rande, obchodní schůzku posezení s přáteli či jen čiré vychutnání si skvělého jídla. Za mě doporučuji

Poděkujte uživateli Anetaseb.

Recenzováno: 3. října 2018

Eska je jeden z mých nejoblíběnějších podniků v Praze. Vždy mají neobvyklé menu, není sice velké, ale rozhodně člověka zaujme a něco si vybere. Snídaně se podávají do 17:00, jsou neskutečné. Káva a domácí kvašené limonády jsou také skvělé. Personál je milý a prostory jsou také neskutečné. Jídlo i pití doporučuji.

Poděkujte uživateli Petra M.
Recenzováno: 17. září 2018 prostřednictvím mobilu

Návštěvou vyhlasěné restaurace rozhodně nešlápnete vedle. Příjemná obsluha i prostředí. Ceny vyšší, ale u tohoto typu restaurace se s tím počítá. Určitě se do tohoto podniku brzy vrátíme.

Poděkujte uživateli J0891K.
Recenzováno: 31. srpna 2018

Dlouho jsem se chtěl do této restaurace podívat. Pan Karpíšek má všechny svoje koncepty dotažené "do dokonalosti". Takže zvědavost velká. Moc se mi líbí prostor, a jednotlivé detaily, pěkné, vzdušné. Neměl jsem čas si sednou na oběd, tak jsem si alespoň zakoupil tvarohovou buchtu a chleba. Obojí chuťově perfektní, kvalitní a prostě top. Jen cena je poněkud vyšší. Ale to v této lokalitě je to asi OK.
Těším se až tam vyrazím na oběd!

Poděkujte uživateli Miroslav B.
Recenzováno: 1. srpna 2018

Návštěvu této restaurace jsme se s přítelem už nějaký čas plánovali a konečně to klaplo :) Shrnula bych to jedním slovem WAU – vše bylo perfektní, místo, interiér, jídlo, obsluha vše tak jak má být. Vybrali jsme si osmichodové menu, protože jsme toho chtěli ochutnat co nejvíce a byla to správná volba. Oceňujeme i chod, který jsme dostali navíc a na závěr filtrovanou kávu k dezertu. Děkujeme kuchařovi a celé obsluze za profesionální přístup a nádhernou květinu, kterou jsem měla připravenou na stole!

Poděkujte uživateli Michaela M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Eska, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace Eska? Sdílejte své zkušenosti!