“Dobra restaurace v okoli namesti Miru”
Recenze Klempírna

Klempírna
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 29. června 2016 prostřednictvím mobilu

Velmi dobre jidlo, spise ceska kuchyne. Obsluha prijemna a maji moc hezkou zahradku do vnitrobloku :-) Vrele doporucuji i klidne jen na vecerni posezeni u piva a vina :-)

Datum návštěvy: červen 2016
Poděkujte uživateli Nikola S.

Recenzováno: 18. února 2016

Rodinná restaurace, kde Chef chodí mezi zákazníky a osvětluje jídelní lístek, plány, no prostě vytváří příjemnou atmosféru, to aby člověk na Vinohradech pohledal. Účastnil jsem se i řízené degustace vín v tomto podniku a musím dát za jedna. Restaurace je nekuřácká, přijímá karty. Kdyby byla TV za rohem s fotbálkem a nezrušily Budvar, který je na pražské mapě těžko k dohledání, tak mají moje absolutorium.

Datum návštěvy: leden 2016
Poděkujte uživateli matej_webr.
Hana M, Vlastník v zařízení Klempírna, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. února 2016

Matěji díky za milá slova na naší Klempírenskou adresu! Za ten Budvar se moc omlouváme, byl to i náš favorit, ale jak se ukázalo, nebylo to ono - ani my ani hosté nebyli příliš nadšení, tak jsme zamáčkli slzu a vsadili na léčivou plzeňskou jistotu. Místo TV máme zábavný personál a fotbálek si můžete dát s kámošema v dětském koutku :-).
A pokud budete mít vy nebo někdo z vašeho okolí chuť, v pátek 8. dubna proběhne v Klempírně další kolo degustací Vinařství FASORA a jejich nových přírůstků. Mějte se co nej a zůstaňte s námi, Hanka Mathauserová

Recenzováno: 10. ledna 2016

Klempírnu jsem objevila při návštěvě Divadla D21. Čistý design, nekuřácký prostor a výborná večeře - ideální večer. Takže teď tam chodím na meníčka...
A občas na pivo - točí výbornou Plzeň, ale mají i Kozla.

Datum návštěvy: prosinec 2015
Poděkujte uživateli MajkaLiska.
Recenzováno: 10. ledna 2016

Příjemné prostředí, milá obsluha, báječné jídlo, není-li něco, po čem toužíte na jídelním či nápojovém lístku, obsluha se i tak vynasnaží vaše přání splnit a to se rozhodně cení. Káva se praží přímo v provozovně a chutná báječně v jakékoli podobě :-) A velké plus za nekuřácké prostředí!

Datum návštěvy: prosinec 2015
Poděkujte uživateli Jitka M.
Recenzováno: 8. ledna 2016

Do Klempírny chodíme často. Nejenom, že je kousek od místa, kde pracuji, ale je i pár minut pěšky z centra. Dlouho jsem návštěvu odkládal, ale když jsem poprvé zašel na oběd a na talíři mi byla donesena skvělá žebírka s BBQ omáčkou, musel jsem zajít znovu. Skvěle připravovaná jídla, rychlá a příjemná obsluha, vegetariánské pokrmy. Z polední nabídky není šance si nevybrat.

Datum návštěvy: leden 2016
1  Poděkujte uživateli Tom H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Klempírna, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Klempírna? Sdílejte své zkušenosti!