“Gáblík tak akorát”

Klempírna
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 18. března 2017

Menu v i s moučníkem, vždycky k dispozici k výběru pod menu 3 supersalát. A kuchařka i moc hezky kreslí (viz interiér).

Datum návštěvy: březen 2017
Poděkujte uživateli Marie H.

Recenzováno: 15. února 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemná hezka restaurace, mila obsluha avýborná česká kuchyně za ucházející ceny. Byli jsme opravdu spokojeni jak s jídlem, tak s milou obslujhou. Doporučuji!!!

Datum návštěvy: leden 2017
Poděkujte uživateli sergio m.
Recenzováno: 29. června 2016 prostřednictvím mobilu

Velmi dobre jidlo, spise ceska kuchyne. Obsluha prijemna a maji moc hezkou zahradku do vnitrobloku :-) Vrele doporucuji i klidne jen na vecerni posezeni u piva a vina :-)

Datum návštěvy: červen 2016
Poděkujte uživateli Nikola S.
Recenzováno: 18. února 2016

Rodinná restaurace, kde Chef chodí mezi zákazníky a osvětluje jídelní lístek, plány, no prostě vytváří příjemnou atmosféru, to aby člověk na Vinohradech pohledal. Účastnil jsem se i řízené degustace vín v tomto podniku a musím dát za jedna. Restaurace je nekuřácká, přijímá karty. Kdyby byla TV za rohem s fotbálkem a nezrušily Budvar, který je na pražské mapě těžko k dohledání, tak mají moje absolutorium.

Datum návštěvy: leden 2016
Poděkujte uživateli matej_webr.
Hana M, Vlastník v zařízení Klempírna, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. února 2016

Matěji díky za milá slova na naší Klempírenskou adresu! Za ten Budvar se moc omlouváme, byl to i náš favorit, ale jak se ukázalo, nebylo to ono - ani my ani hosté nebyli příliš nadšení, tak jsme zamáčkli slzu a vsadili na léčivou plzeňskou jistotu. Místo TV máme zábavný personál a fotbálek si můžete dát s kámošema v dětském koutku :-).
A pokud budete mít vy nebo někdo z vašeho okolí chuť, v pátek 8. dubna proběhne v Klempírně další kolo degustací Vinařství FASORA a jejich nových přírůstků. Mějte se co nej a zůstaňte s námi, Hanka Mathauserová

Recenzováno: 10. ledna 2016

Klempírnu jsem objevila při návštěvě Divadla D21. Čistý design, nekuřácký prostor a výborná večeře - ideální večer. Takže teď tam chodím na meníčka...
A občas na pivo - točí výbornou Plzeň, ale mají i Kozla.

Datum návštěvy: prosinec 2015
Poděkujte uživateli MajkaLiska.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Klempírna, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Klempírna? Sdílejte své zkušenosti!