“Cool & chillout”

Klempírna
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 28. září 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemná a velice poklidná restaurace blízko Nam. Míru. Výborné jídlo a usměvavá obsluha.
Dlouho mi nikdo nenatočil pravého řízka.

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli Jakub H.

Recenzováno: 22. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde na oběd s kolegy a jídlo bylo průměrné, neurazilo, ale ani nenadchlo. Náš oblíbený podnik to rozhodně nebude.

Datum návštěvy: duben 2017
Poděkujte uživateli 965michalk.
Recenzováno: 18. března 2017

Menu v i s moučníkem, vždycky k dispozici k výběru pod menu 3 supersalát. A kuchařka i moc hezky kreslí (viz interiér).

Datum návštěvy: březen 2017
Poděkujte uživateli Marie H.
Recenzováno: 15. února 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemná hezka restaurace, mila obsluha avýborná česká kuchyně za ucházející ceny. Byli jsme opravdu spokojeni jak s jídlem, tak s milou obslujhou. Doporučuji!!!

Datum návštěvy: leden 2017
Poděkujte uživateli sergio m.
Recenzováno: 29. června 2016 prostřednictvím mobilu

Velmi dobre jidlo, spise ceska kuchyne. Obsluha prijemna a maji moc hezkou zahradku do vnitrobloku :-) Vrele doporucuji i klidne jen na vecerni posezeni u piva a vina :-)

Datum návštěvy: červen 2016
Poděkujte uživateli Nikola S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Klempírna, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Klempírna? Sdílejte své zkušenosti!