“První návštěva”

Klempírna
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 19. července 2018

Ačkoliv pracuji nedaleko, bylo to má první návštěva. S kolegou jsme hledali polední menu v okolí a Klempírna byla jediná, kde jsme se shodli na výběru jídla. Prostředí moc příjemné a personál velmi vstřícný. Kvalita jídla i servisu rozhodně přesahuje cenu, za kterou polední menu nabízí.115 Kč byla cena, za kterou jsme dostali polévku, výborné těstoviny i kus melounu jako desert (velmi nápadité).
Rozhodně doporučíme dalším kolegům a rádi se vrátíme.

Datum návštěvy: červenec 2018
2  Poděkujte uživateli Jakub K.

Recenzováno: 2. února 2018 prostřednictvím mobilu

Kvalita za dobrou cenu. Příjemný personál. V této lokaci jen tak levnější a zároveň velmi dobré jídlo nedostanete.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli D4r4ni3ll.
Hana M, Vlastník v zařízení Klempírna, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. února 2018

Jsme rádi, že vám u nás chutná. A budeme ještě radši, když se k nám budete vracet :-). Děkujeme!

Recenzováno: 28. září 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemná a velice poklidná restaurace blízko Nam. Míru. Výborné jídlo a usměvavá obsluha.
Dlouho mi nikdo nenatočil pravého řízka.

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli Jakub H.
Recenzováno: 22. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde na oběd s kolegy a jídlo bylo průměrné, neurazilo, ale ani nenadchlo. Náš oblíbený podnik to rozhodně nebude.

Datum návštěvy: duben 2017
Poděkujte uživateli 965michalk.
Recenzováno: 18. března 2017

Menu v i s moučníkem, vždycky k dispozici k výběru pod menu 3 supersalát. A kuchařka i moc hezky kreslí (viz interiér).

Datum návštěvy: březen 2017
Poděkujte uživateli Marie H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Klempírna, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Klempírna? Sdílejte své zkušenosti!