“Příjemná večeře na Naplavce”

Boat Hotel Matylda Ristorante
Kuchyně: Italská, Mezinárodní
Vhodné pro: Pěkný výhled
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Venkovní posezení, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 23. září 2018 prostřednictvím mobilu

Kam jít na Náplavce na večeři? Určitě doporučuji restauraci (loď) Matylda i s botelem, kotvící přímo na Vltavě. Krásné stylové posezení, možnost sedět uvnitř lodi nebo vzadu na palubě s úžasným výhledem na osvětlený Pražský hrad. Na to, ze je restaurace v centru má velice dobre ceny, milý personal, velkou nabídku a super vína. Mohu jen doporučit!

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli andrea_kas_blogger.

Recenzováno: 11. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Krásná loď, příjemný profesionální personál. Vynikající kuchyně. Pěkný výhled. Rozhodně doporučuji a určitě se ještě vrátíme.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli JackB985.
Recenzováno: 29. května 2018 prostřednictvím mobilu

Jídlo boží, oblusha vtipná a profi! Prostě nejlepší podnik na světě! Jen mě mrzí že vyřadili z nabídky jídel steak z tuňáka, na který jsem tam chodil pravidelně! Kluci, polepšit se! :)

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Sporthotel_Kacov.
Recenzováno: 24. listopadu 2017

Byla to moje první návštěva v této restauraci a byla jsem velmi spokojena. Příjemné prostředí, výborné jídlo i víno, ochotná a rychlá obsluha, výhled na Pražský hrad byl příjemný bonus. Cena je trochu vyšší, ale vzhledem k lokaci je to akceptovatelné.

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli Dana P.
Recenzováno: 14. listopadu 2017

Matylda má opravdu své kouzlo, je vyhřátá, útulná, se skvělým výhledem. Steak byl perfektní, ve všech ohledech, slávky na bílém víně byly úžasné, bylo mi líto každé lžičky vývaru, který jsem v talíři nechala, sorbet z cognacku s pomerančovými křupinkami pohladil na těle i duši. Co mne ale opravdu nadchlo byli pánové číšníci- přátelští, vtipní, trochu koketní, ale zároveň profesionální za každé situace. Klobouk dolů!

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli Michaela H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Boat Hotel Matylda Ristorante, si také prohlíželi

Už jste navštívili Boat Hotel Matylda Ristorante? Sdílejte své zkušenosti!