“Pro milovníky dobrodružství”

Kuchyně: Italská, Mezinárodní
Vhodné pro: Pěkný výhled
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Venkovní posezení, Rezervace
Okolí: Nové Město

Nádherné místo, z něhož budete okouzleni pozorovat Pražský hrad, Vltavu, Tačící dům i romantickou náplavku, kotví pod Jiráskovým mostem. Kajuty jsou miniaturní, ale pro zamilované v objetí paráda.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli drerichova.

Recenzováno: 23. září 2018 prostřednictvím mobilu

Kam jít na Náplavce na večeři? Určitě doporučuji restauraci (loď) Matylda i s botelem, kotvící přímo na Vltavě. Krásné stylové posezení, možnost sedět uvnitř lodi nebo vzadu na palubě s úžasným výhledem na osvětlený Pražský hrad. Na to, ze je restaurace v centru má velice dobre ceny, milý personal, velkou nabídku a super vína. Mohu jen doporučit!

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli andrea_kas_blogger.
Recenzováno: 11. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Krásná loď, příjemný profesionální personál. Vynikající kuchyně. Pěkný výhled. Rozhodně doporučuji a určitě se ještě vrátíme.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli JackB985.
Recenzováno: 29. května 2018 prostřednictvím mobilu

Jídlo boží, oblusha vtipná a profi! Prostě nejlepší podnik na světě! Jen mě mrzí že vyřadili z nabídky jídel steak z tuňáka, na který jsem tam chodil pravidelně! Kluci, polepšit se! :)

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Sporthotel_Kacov.
Recenzováno: 24. listopadu 2017

Byla to moje první návštěva v této restauraci a byla jsem velmi spokojena. Příjemné prostředí, výborné jídlo i víno, ochotná a rychlá obsluha, výhled na Pražský hrad byl příjemný bonus. Cena je trochu vyšší, ale vzhledem k lokaci je to akceptovatelné.

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli Dana P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Boat Hotel Matylda Ristorante, si také prohlíželi

Už jste navštívili Boat Hotel Matylda Ristorante? Sdílejte své zkušenosti!