“Nádherné místo”

Vhodné pro: Pěkný výhled
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Venkovní posezení, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 27. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Krásná stylová restaurace s nádherným výhledem na Prahu. Jídlo výborné, obsluha vynikající. Nemám co vytknout, jen upozornění pro osoby se sníženou pohyblivostí, že toalety jsou přístupné po příkrých schodech, ale to není výtka, jste přeci na lodi. Určitě doporučuji.

2  Poděkujte uživateli Dana_KulMa.

Recenzováno: 30. dubna 2019

Nádherné místo, z něhož budete okouzleni pozorovat Pražský hrad, Vltavu, Tačící dům i romantickou náplavku, kotví pod Jiráskovým mostem. Kajuty jsou miniaturní, ale pro zamilované v objetí paráda.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli drerichova.
Recenzováno: 23. září 2018 prostřednictvím mobilu

Kam jít na Náplavce na večeři? Určitě doporučuji restauraci (loď) Matylda i s botelem, kotvící přímo na Vltavě. Krásné stylové posezení, možnost sedět uvnitř lodi nebo vzadu na palubě s úžasným výhledem na osvětlený Pražský hrad. Na to, ze je restaurace v centru má velice dobre ceny, milý personal, velkou nabídku a super vína. Mohu jen doporučit!

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli andrea_kas_blogger.
Recenzováno: 11. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Krásná loď, příjemný profesionální personál. Vynikající kuchyně. Pěkný výhled. Rozhodně doporučuji a určitě se ještě vrátíme.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli robert-vrbicky.
Recenzováno: 29. května 2018 prostřednictvím mobilu

Jídlo boží, oblusha vtipná a profi! Prostě nejlepší podnik na světě! Jen mě mrzí že vyřadili z nabídky jídel steak z tuňáka, na který jsem tam chodil pravidelně! Kluci, polepšit se! :)

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Sporthotel_Kacov.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Boat Hotel Matylda Ristorante, si také prohlíželi

Už jste navštívili Boat Hotel Matylda Ristorante? Sdílejte své zkušenosti!