“Výlet ”

Kuchyně: Italská, Česká
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: 8. října 2017 prostřednictvím mobilu

Celkově spokojenost. Jídlo chutné, výborná domací limonáda, skvělá káva, příjemná a ochotná obsluha.

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli Petra S.

Recenzováno: 8. července 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělý zážitek v této restauraci.
Fantastické jídlo za přiměřenou cenu.
Obsluha byla milá.
Doporučuji domácí Tiramisu.
Jako hlavní chod jsem měl úžasnou kachnu a žena ještě dnes vzpomíná na špagety s mořskými plody.
Děkujeme za krásný večer a brzy opět zavítáme

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli Michal V.
Recenzováno: 31. května 2017 prostřednictvím mobilu

Dneska jsem jedl v pivo basilico v centru Prahy a mohu říct že jsem mile překvapen domácí těstoviny byli opravdu výtečné dezert také opravdu vynikající být více hvězd zde bych je bez váhání dal a servis opravdu pozorný a milý je vidět že není zapotřebí mít mladé holky na obsluhu,které se nesmějí a jsou jen na ozdobu restauraci i presto,ze nic neumi.Zde byli oba pánové staří ale byli fakt milý a rychlí na jejich věk obdivuji asi majitel nebo majitele preferuji um a věk nerozhoduje příště se k nim moc moc těším super vse.Za málo peněz hodně muziky

Datum návštěvy: květen 2017
Poděkujte uživateli honza2016.
Recenzováno: 8. března 2017

Jedním slovem - paráda. Byla jsem zde na svatbě a nemohu si místní kuchyni vynachválit. A kdyby jen kuchyni. Obsluha velice milá a pozorná. Vše tak jak má být. Rozhodně se sem budu vracet na večeři.

Datum návštěvy: únor 2017
Poděkujte uživateli Pegas1632.
Recenzováno: 10. ledna 2016

Včera jsme byli v retauraci poprvé a hrozne mile Nas prekvapil obsluhujici personal,ktery byl velmi pozorny a poradil Nam i s vyberem jidla a k tomu lahev vina.Na doporuceni jsme si dali domaci pastu coz maji malo kde a byla opravdu vynikajici.Jako hlavni kureci maso,ktere bylo stavnate a to se vidi malo kde za ceny spise nizsi a navic v centru Vas mile a prijemne obslouzi a skvele se najite doporucujem vsem a tesime se na dalsi navstevu mile prekvapeni v centru Prahy dekujem

Datum návštěvy: leden 2016
Poděkujte uživateli honza2016.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivo & Basilico, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pivo & Basilico? Sdílejte své zkušenosti!