Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:

“Zklamání z nové Butterfly”
3 z 5 bublinek Recenze State Opera

State Opera
Zaujímá 23. místo z 926 aktivity v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 2-3 hodiny
Popis vlastníka: The State Opera building is currently under reconstruction. During the time of its closure, you can see Opera and Ballet performances on the other National Theatre stages.
Praha, Česká republika
158 recenzí
Recenze atrakcí (105)
common_n_attraction_reviews_1bd8 16 bodů za pomoc
“Zklamání z nové Butterfly”
3 z 5 bublinek Recenzováno: 18. února 2016

Premiéra nové Madame Butterfly od Pucciniho nás dost poněkud zklamala, a to hlavně kvůli režii Jiřího Heřmana, i když jiné věci se mu v Praze vyloženě povedly. Scéna zaplněná zbytečnými postavami a věcmi, podivná němohra v úvodu... Výkon orchestru průměrný, zpěváků na naše poměry lehce nadprůměrný. Jinak je úroveň Státní opery i po sloučení s Národním divadlem o třídu nižší než v Národním. Na to, že vstupenky značně podražily, doporučuje se návštěvu zvážit.

Navštíveno v únoru 2016
Poděkujte uživateli Eliduc78.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

1 292 recenzí od naší komunity

Plzeň, Česká republika
262 recenzí
Recenze atrakcí (152)
common_n_attraction_reviews_1bd8 48 bodů za pomoc
“Nádherné interiéry pro kulturní zážitek”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 28. ledna 2016

Skvostně vyzdobená státní opera poskytuje naprosto nádherné prostředí pro dokonalý kulturní zážitek. Opera zhlédnutá v takovém prostředí zůstane nezapomenutelným zážitkem. Bohužel zvenku je tato krásná budova obestavěna frekventovanou magistrálou a ohyzdnými budovami.

Navštíveno v prosinci 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Roman K.
Praha, Česká republika
155 recenzí
Recenze atrakcí (8)
common_n_attraction_reviews_1bd8 44 bodů za pomoc
“Skvleé”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 2. září 2015 prostřednictvím mobilu

Úžasné divadlo se skvělými profesionály jak účinkující na podiu tak hudebníci pod pódiem jsou naprosto úžasní. Jiz několikrát jsme navštívili a rádi se sem vzdy vracíme

Navštíveno v březnu 2015
Poděkujte uživateli MichalJanda7.
1 recenze
“Návštěva opery”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 11. prosince 2014

Byla jsem na opeře Trubadur. Představení umocňovalo krásné prostředí, o přestávce jsme se nemuseli mačkat ve frontě, nabídka byla dostačující.

Navštíveno v lednu 2014
Užitečné?
Poděkujte uživateli Ivana J.
Londýn, Spojené království
15 recenzí
Recenze atrakcí (7)
common_n_attraction_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“Salome úžasná”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 2. listopadu 2014

Opera Salome byla úžasná, byl to pro mě nevšední zážitek. Budova opery je krásná a výzdoba dechberoucí.

Navštíveno v říjnu 2014
Užitečné?
Poděkujte uživateli Magda S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo State Opera, si také prohlíželi

Už jste navštívili State Opera? Sdílejte své zkušenosti!