“Zklamání z nové Butterfly”
Recenze State Opera

State Opera
Č. 23 z 960 aktivity v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 2-3 hodiny
Popis vlastníka: Státní opera je právě v rekonstrukci. Po dobu rekonstrukce se část představení přesouvá do Hudebního divadla Karlín. Vstupenky zakupujte prosím pouze přes oficiální stránky Národního divadla.
Praha, Česká republika
158 recenzí
Recenze atrakcí (105)
common_n_attraction_reviews_1bd8 23 bodů za pomoc
“Zklamání z nové Butterfly”
Recenzováno: 18. února 2016

Premiéra nové Madame Butterfly od Pucciniho nás dost poněkud zklamala, a to hlavně kvůli režii Jiřího Heřmana, i když jiné věci se mu v Praze vyloženě povedly. Scéna zaplněná zbytečnými postavami a věcmi, podivná němohra v úvodu... Výkon orchestru průměrný, zpěváků na naše poměry lehce nadprůměrný. Jinak je úroveň Státní opery i po sloučení s Národním divadlem o třídu nižší než v Národním. Na to, že vstupenky značně podražily, doporučuje se návštěvu zvážit.

Navštíveno v únoru 2016

Plzeň, Česká republika
262 recenzí
Recenze atrakcí (153)
common_n_attraction_reviews_1bd8 64 bodů za pomoc
“Nádherné interiéry pro kulturní zážitek”
Recenzováno: 28. ledna 2016

Skvostně vyzdobená státní opera poskytuje naprosto nádherné prostředí pro dokonalý kulturní zážitek. Opera zhlédnutá v takovém prostředí zůstane nezapomenutelným zážitkem. Bohužel zvenku je tato krásná budova obestavěna frekventovanou magistrálou a ohyzdnými budovami.

Navštíveno v prosinci 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Roman K.
Praha, Česká republika
165 recenzí
Recenze atrakcí (8)
common_n_attraction_reviews_1bd8 46 bodů za pomoc
“Skvleé”
Recenzováno: 2. září 2015 prostřednictvím mobilu

Úžasné divadlo se skvělými profesionály jak účinkující na podiu tak hudebníci pod pódiem jsou naprosto úžasní. Jiz několikrát jsme navštívili a rádi se sem vzdy vracíme

Navštíveno v březnu 2015
Poděkujte uživateli MichalJanda7.
Přispěvatel úrovně 1
1 recenze
“Návštěva opery”
Recenzováno: 11. prosince 2014

Byla jsem na opeře Trubadur. Představení umocňovalo krásné prostředí, o přestávce jsme se nemuseli mačkat ve frontě, nabídka byla dostačující.

Navštíveno v lednu 2014
Užitečné?
Poděkujte uživateli Ivana J.
Londýn, Spojené království
Přispěvatel úrovně 3
15 recenzí
Recenze atrakcí (7)
common_n_attraction_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“Salome úžasná”
Recenzováno: 2. listopadu 2014

Opera Salome byla úžasná, byl to pro mě nevšední zážitek. Budova opery je krásná a výzdoba dechberoucí.

Navštíveno v říjnu 2014
Užitečné?
Poděkujte uživateli Magda S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo State Opera, si také prohlíželi

Už jste navštívili State Opera? Sdílejte své zkušenosti!