Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:

“opera”
Recenze State Opera

State Opera
Č. 24 z 935 aktivity v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 2-3 hodiny
Popis vlastníka: Státní opera je právě v rekonstrukci. Po dobu rekonstrukce se část představení přesouvá do Hudebního divadla Karlín. Vstupenky zakupujte prosím pouze přes oficiální stránky Národního divadla.
558 recenzí
Recenze atrakcí (170)
common_n_attraction_reviews_1bd8 61 bodů za pomoc
“opera”
Recenzováno: 15. srpna 2016

větší zážitek, než z představení byl z in terieru a stavby jako takové. Návštěva Vás posune o několik století zpět a jako do pohádky

Navštíveno v listopadu 2015

Nejprve čeština
158 recenzí
Recenze atrakcí (105)
common_n_attraction_reviews_1bd8 18 bodů za pomoc
“Zklamání z nové Butterfly”
Recenzováno: 18. února 2016

Premiéra nové Madame Butterfly od Pucciniho nás dost poněkud zklamala, a to hlavně kvůli režii Jiřího Heřmana, i když jiné věci se mu v Praze vyloženě povedly. Scéna zaplněná zbytečnými postavami a věcmi, podivná němohra v úvodu... Výkon orchestru průměrný, zpěváků na naše poměry lehce nadprůměrný. Jinak je úroveň Státní opery i po sloučení s Národním divadlem o třídu nižší než v Národním. Na to, že vstupenky značně podražily, doporučuje se návštěvu zvážit.

Navštíveno v únoru 2016
Poděkujte uživateli Eliduc78.
Plzeň, Česká republika
262 recenzí
Recenze atrakcí (152)
common_n_attraction_reviews_1bd8 50 bodů za pomoc
“Nádherné interiéry pro kulturní zážitek”
Recenzováno: 28. ledna 2016

Skvostně vyzdobená státní opera poskytuje naprosto nádherné prostředí pro dokonalý kulturní zážitek. Opera zhlédnutá v takovém prostředí zůstane nezapomenutelným zážitkem. Bohužel zvenku je tato krásná budova obestavěna frekventovanou magistrálou a ohyzdnými budovami.

Navštíveno v prosinci 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Roman K.
156 recenzí
Recenze atrakcí (8)
common_n_attraction_reviews_1bd8 44 bodů za pomoc
“Skvleé”
Recenzováno: 2. září 2015 prostřednictvím mobilu

Úžasné divadlo se skvělými profesionály jak účinkující na podiu tak hudebníci pod pódiem jsou naprosto úžasní. Jiz několikrát jsme navštívili a rádi se sem vzdy vracíme

Navštíveno v březnu 2015
Poděkujte uživateli MichalJanda7.
1 recenze
“Návštěva opery”
Recenzováno: 11. prosince 2014

Byla jsem na opeře Trubadur. Představení umocňovalo krásné prostředí, o přestávce jsme se nemuseli mačkat ve frontě, nabídka byla dostačující.

Navštíveno v lednu 2014
Užitečné?
Poděkujte uživateli Ivana J.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo State Opera, si také prohlíželi

Už jste navštívili State Opera? Sdílejte své zkušenosti!