“opera”

Č. 22 z 957 aktivity v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 2-3 hodiny
Popis vlastníka: Státní opera je právě v rekonstrukci. Po dobu rekonstrukce se část představení přesouvá do Hudebního divadla Karlín. Vstupenky zakupujte prosím pouze přes oficiální stránky Národního divadla.
Recenzováno: 15. srpna 2016

větší zážitek, než z představení byl z in terieru a stavby jako takové. Návštěva Vás posune o několik století zpět a jako do pohádky

Poděkujte uživateli Ferdinand911.

Recenzováno: 18. února 2016

Premiéra nové Madame Butterfly od Pucciniho nás dost poněkud zklamala, a to hlavně kvůli režii Jiřího Heřmana, i když jiné věci se mu v Praze vyloženě povedly. Scéna zaplněná zbytečnými postavami a věcmi, podivná němohra v úvodu... Výkon orchestru průměrný, zpěváků na naše poměry lehce nadprůměrný. Jinak je úroveň Státní opery i po sloučení s Národním divadlem o třídu nižší než v Národním. Na to, že vstupenky značně podražily, doporučuje se návštěvu zvážit.

Poděkujte uživateli Eliduc78.
Recenzováno: 28. ledna 2016

Skvostně vyzdobená státní opera poskytuje naprosto nádherné prostředí pro dokonalý kulturní zážitek. Opera zhlédnutá v takovém prostředí zůstane nezapomenutelným zážitkem. Bohužel zvenku je tato krásná budova obestavěna frekventovanou magistrálou a ohyzdnými budovami.

Poděkujte uživateli Roman K.
Recenzováno: 2. září 2015 prostřednictvím mobilu

Úžasné divadlo se skvělými profesionály jak účinkující na podiu tak hudebníci pod pódiem jsou naprosto úžasní. Jiz několikrát jsme navštívili a rádi se sem vzdy vracíme

Poděkujte uživateli MichalJanda7.
Recenzováno: 11. prosince 2014

Byla jsem na opeře Trubadur. Představení umocňovalo krásné prostředí, o přestávce jsme se nemuseli mačkat ve frontě, nabídka byla dostačující.

Poděkujte uživateli Ivana J.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo State Opera, si také prohlíželi

Už jste navštívili State Opera? Sdílejte své zkušenosti!