“Příjemná zkusenkst”
Recenze Cafe Letka

Cafe Letka
Okolí: Holešovice
Popis: Coffee, drink and cake...see you in Letka! We offer premium quality coffee from Berlin's roastery Five Elephant along with home made cakes, gluten free and raw cakes. Matuška and Zemský pivovar served here as well. We offer sausages, sandwiches, soups and quiches. We love what we do. Come and see.
Recenzováno: 16. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Hodnocení nebude zcela objektivní. Na kafe jsme stáli ve frontě, kde jsme se dočkali poradoveho lístku a následný mok obdrželi v papírovém kelímku. Bylo to nutné, jinak by nebylo možné tolik zájemců uspokojit. Takže kaše chuťově neumíme. Ale prostředí, zákusky a personál fajn.

Poděkujte uživateli drnda.

Recenzováno: 19. července 2019

Zde se člověk cítí příjemně - prostředí deklarující svým stylem, že je pro free, umělecky založené, avšak tučnými peněženkami vybavené mladé lidi. Chování obsluhy roztomilé, takže takovou tu jemnou, v dnešní době v podobných podnicích, zvláště na Praze 7, takřka povinnou manýrečku amatérskosti vnímáte jako podnět k laskavému úsměvu. I upřímnému:-). Na výběr nejrůznější snacky i chutné zákusky, kvalita kávy též výborná. I pivo si zde můžete dopřát. Za vše zaplatíte až dvakrát tolik než jinde běžně v Praze. Kdyby tam byla vyřešená akustika, tak se tam vracím i častěji.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Peregrinus1.
Recenzováno: 5. července 2019 prostřednictvím mobilu

Zajímavý interiér, menší nabídka jídel. Výborný cheesecake, dobrá káva i domácí limonády. Jídlo trvá moc dlouho (zapečený sendvič cca 25min). Obsluha průměrná, spíše pomalejší.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli PragueDavid.
Recenzováno: 5. května 2019

Tuto kavárnu mám moc ráda.

Nedávno jsem opět navštívila a přestože jsem v rezervaci zmiňovala, že bych chtěla rezervovat pro sebe a babičku, byly jsme usazeny u dveří.
To opravdu nebyla nejšťastnější volba. Od dveří táhlo a stále jsme byly z hovoru vyrušovány rušným otevíráním a zavíráním dveří. Celkový zážitek to bohužel dost zkazilo.
Mám pocit, že ceny se od minula také zvedly, za malou porci salátu jsem platila asi 130 korun.
Obsluha si povídala mezi sebou, člověk se musel hlásit o pozornost.
Tohle asi není dobrá cesta.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli curlyjulie.
Recenzováno: 28. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Další tour de café a opět skvělý tip. Café Letka - malá kavárnička v srdci Prahy, na skvělém místě mezi Stromovkou a Letnou. Chcete-li si trochu “zazevlošit” je tu možné posedět přímo na okenním parapetu na polštářku a vychutnávat výbornou kávu. Na víkend je lepší udělat rezervaci, bývá tu opravdu plno. Díky plné kapacitě jsme si vzali kávu s sebou a protože byla opravdu skvělá, vrátili jsme se a ochutnali ještě jinou variantu. Za nás doporučení na filtrovanou a cappucino se sójovým mlékem.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli 371michaelab.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cafe Letka, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Cafe Letka? Sdílejte své zkušenosti!