“TOP!”
Recenze Kafesha

Kafesha
Č. 29 z 181 Dezerty v Praze
Recenzováno: 6. června 2017 prostřednictvím mobilu

Personál vždy vstřícný a profesionální. Potřebujete poradit s výběrem kávy, vína, čokolády a vůbec se vším, co nabízí tato kavárna? Není problém. Vše v super kvalitě! Vřele doporučuji!

Poděkujte uživateli Slávek Z.

Recenzováno: 29. dubna 2017

Po návštěvě Vyšehradu jsme přišli po cestě k téhle kavárničce, kde jsme zažili slušné překvapení. Kavárna není nápadná ale přejít ji by byl škoda, protože je to skutečně příjemné místo. Obvykle když si někde objednáte zelený čaj, dají vám klasický hnusný z pytlíku, ale tady byl čaj skutečně chuťově výborný. Celkový dojem z místa byl velmi pozitivní, hned nám nabízeli mrkvovici a jahodovici, druhy piva které jsem ještě neviděla a tak dále. Přes to všechno jsme se k té kávě vlastně ani nedostali.

Poděkujte uživateli Jitka L.
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Recenzováno: 5. srpna 2018

Recenzováno: 19. března 2018 prostřednictvím mobilu

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kafesha, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kafesha? Sdílejte své zkušenosti!