Obchodní centrum Nový Smíchov

Recenzováno: 24. října 2019
MARKETKA29
Velky Osek, Česká republika
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov - v posledním patře, až úplně nahoře tak, jak to bývá je samé jídlo... přečíst další informace

Recenzováno: 27. března 2018
saintainishiro
Praha, Česká republika

Recenzováno: 24. října 2019

Obchodní centrum Nový Smíchov jsem poprvé navštívila letos v červeneci, podruhé ještě na začátku tohoto školního roku. Oproti jiným OC horší parkování. Na stranu druhou dobrá dostupnost z MHD ( metro, TRAM ). Je zde mnoho obchodů s oblečením ( dražší obchody ), dražší parfumerie a šperky. OC je denně, včetně pracovního týdne dle slov kamarádky doslova přeplněné. Mnoho zahraničních turistů. Oproti jiným obchodním domům je zde méně restaurací, kaváren. Sama sem již nepojedu, pouze s kamarádkou, která bydlí cca 5 minut od OC.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli MARKETKA29.
Team_Klepierre, Gérant v zařízení Obchodní centrum Nový Smíchov, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. října 2019

děkujeme za Vaše hodnocení.

S přáním příjemného dne
OC Nový Smíchov

Recenzováno: 21. července 2019

Co se nákupů týče, soustředí se na Smíchově spíše dražší obchody s oblečením, kosmetikou či šperky, schází tu například drogerie. Já sem chodím spíš za zábavou, jelikož je tu velká nabídka kaváren a různých dobrot a také moc pěkné kino. Bývá tu ale dost lidí, takže počítejte s tím, že na mnoha místech budete muset na volný stolek čekat a míst na sezení mimo prostor restaurací je naprosté minimum, většinou bývají obsazená. Ještě by to chtělo rozšířit nabídku restaurací rychlých občerstvení, které zastupuje vlastně jen Mekáč, KFC a jakási čínská restaurace. A ty záchody jsou taky docela fuj, hlavně ty ve druhém patře.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli kookiehere.
Team_Klepierre, Gérant v zařízení Obchodní centrum Nový Smíchov, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. července 2019

děkujeme za Vaše hodnocení.

S přáním příjemného dne
OC Nový Smíchov

Recenzováno: 10. března 2019

Toto OC navštěvuji poměrně často (hlavně z důvodu, že zde chodím do kina). Samotný obchodní dům nabízí docela bohatou a pestrou škálu různých obchodů a vybere si zde asi každý. Kromě obchodů se zde ve 2. patře (kromě kina) nachází i mnoho restaurací. Nevýhodou tohoto OC je obrovské množství lidí (bohužel dost často i zvláštních existencí, kterých se nejraději obloukem vyhýbáte) a nečisté (a hlavně zpoplatněné) záchody

Datum zážitku: prosinec 2018
1  Poděkujte uživateli macdobytek.
Team_Klepierre, Gérant v zařízení Obchodní centrum Nový Smíchov, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. března 2019

Dobrý den, děkujeme za Váš názor

Recenzováno: 31. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Je-li jsme zde na oběd do druhého patra. Všude kolem obchody, lidi atd. Příjemné místo na nakupování a obědvání.

Datum zážitku: leden 2019
2  Poděkujte uživateli petro129.
Team_Klepierre, Gérant v zařízení Obchodní centrum Nový Smíchov, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. února 2019

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení.

Recenzováno: 30. prosince 2018

Pokud vlastníte nebo plánujete někomu pořídit dárkovou kartu do OC Smíchov, doporučuji předem pečlivě přečíst seznam obchodů, ve kterých lze kartu skutečně použít (ke stažení na webu OC). Na informačním stánku mi bylo sděleno, že karta platí ve všech obchodech centra, když jsem ji ovšem chtěla uplatnit, neuspěla jsem. Jiná zaměstnankyně infostánku mi poté sdělila, že obchod musí být vybaven terminálem, který umožňuje přečtění magnetického pásku na kartě (což pro všechny obchody rozhodně neplatí).

Datum zážitku: prosinec 2018
1  Poděkujte uživateli Chlebajz.
Team_Klepierre, Gérant v zařízení Obchodní centrum Nový Smíchov, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. ledna 2019

Dobrý den, je nám líto vašich obtíží. Dárková karta se chová jako standardní platební karta a tedy ano, je nutné, aby jednotka disponovala platebním terminálem.