“Restaurace v námořnickém stylu”
Recenze Dai Marinai

Dai Marinai
Č. 2 259 z 6 136 Restaurace v Praze
Recenzováno: 30. srpna 2016

Pizzerie se středomořskou kuchyní v chorvatském stylu se nachází na malém "náměstíčku" u metra Lužiny, má i posezení na zahrádce. Před ní tu byla jiná pizzerie, nový majitel zachoval původní interiér i dekorace, které jsou pěkné a působivé, přidal číšníkům námořnická trička a trošku změnil jídelní lístek, takže si připadáte jak na dovolené v Chorvatsku. Obsluha je příjemná a rychlá. Měli jsme chobotnici, která byla celkem dobrá, až na určité tužší části, a rizoto s mořskými plody, efektně ozdobené velkou krevetou. Ta byla neoloupaná, takže by člověk uvítal nějakou misku s vodou na opláchnutí rukou, když ji musí loupat. Také by k jejímu dochucení byl vhodný plátek citronu. Je možné si zde dát víno nejen po lahvích či sklenkách, ale i v 0,5l karafě, v nabídce je i kohoutková voda. Káva byla výborná, dezerty jsme bohužel už neochutnali. V restauraci jsme byli spokojeni, určitě sem opět někdy zavítáme.

Poděkujte uživateli Hana S.

Recenzováno: 1. srpna 2016

Restaurace vypadá moc hezky, příjemná obsluha, dokonalé dezerty i víno, Taky mají příjmené sezení venku. Jen porce jídla by mohly být o něco větší. Měla jsem tresku s bramborovým pyré a porce moc velká nebyla. Také bych uvítala větší výběr jídel.

Poděkujte uživateli wpetula.
Recenzováno: 19. července 2016 prostřednictvím mobilu

Strašný zážitek. Ani po hodině a půl jsme se jídla nedočkali. Slibovali neustále, že za minutku už bude. Personál na sebe neustále pořvával a každou chvíli se hádal. Až po té hodině a půl nám sdělili, že objednávku spletli a ani s ní ještě nezačali. Špatná atmosféra, špatný personál, neprofesionálbí chování - nedoporučuji!

Poděkujte uživateli Vojtěch H.
Recenzováno: 11. července 2016 prostřednictvím mobilu

Oceňuji přístup nového provozovatele. Decentní atmosféra, ale hlavně kvalitní jídlo - vše, co jsme si dali, bylo vynikající a poctivé. Jídelní lístek se vejde na dvě strany i s pitím, což je oproti jiným restauracím tohoto druhu moc milá změna. Tenhle podnik se nehodí pro uspěchané jídlo, ale pro pohodové posezení a zklidnění. Držím palce, ať tu vydržíte déle, než řada vašich předchůdců :-)

Poděkujte uživateli veronikak912015.
Recenzováno: 10. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Dai Marinai jsme navštívili, protože jsme se dozvěděli o změně majitele a změně konceptu restaurace. Tento balkánsky styl ji sedí. Vzhled interiéru je cistčí a útulnější. Jídlo i pití bylo za mě skvělé. Dali jsme si pizzu a grilované papriky plněné sýrem. Za mě mají plus a určitě je ještě navštívíme.

Poděkujte uživateli Miloš S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Dai Marinai, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Dai Marinai? Sdílejte své zkušenosti!