“Vynikající balkánská kuchyně”
Recenze Dai Marinai

Dai Marinai
Č. 2 259 z 6 136 Restaurace v Praze
Recenzováno: 23. května 2017

Původní pizzerie se změnila v balkánskou restauraci. Pizzu si tu můžete dát stále, ale doporučuji ochutnat jejich plieskavicu anebo papriky zapečené s balkánským sýrem. Člověk se tu opravdu výborně nají, plus je tu velmi milá obsluha.

1  Poděkujte uživateli Monika S.

Recenzováno: 8. května 2017 prostřednictvím mobilu

Hezká restaurace se zvláštní atmosférou. Jídlo je netradiční a velmi dobré. Moc nám zde chutnalo a vybrali jsme si celá rodina. Obsluha byla vřelá, rychlá a pohotová.

Poděkujte uživateli Radek B.
Recenzováno: 7. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Tenhle kuchař opravdu umí , mám ráda balkánskou kuchyni .A to , že díky obsluze se člověk cítí jak na dovolené je fajn bonus. Já tam chodím i po obědě na kávu a zákusek a rozhodně mohu dorty jen doporučit.

Poděkujte uživateli Moninka71.
Recenzováno: 28. října 2016 prostřednictvím mobilu

Dai Marinai, typicky chorvatská restaurace, všechna jídla na vinikající úrovni, vřele doporučuji návštěvu ...

1  Poděkujte uživateli Ladislav Š.
Recenzováno: 30. srpna 2016

Pizzerie se středomořskou kuchyní v chorvatském stylu se nachází na malém "náměstíčku" u metra Lužiny, má i posezení na zahrádce. Před ní tu byla jiná pizzerie, nový majitel zachoval původní interiér i dekorace, které jsou pěkné a působivé, přidal číšníkům námořnická trička a trošku změnil jídelní lístek, takže si připadáte jak na dovolené v Chorvatsku. Obsluha je příjemná a rychlá. Měli jsme chobotnici, která byla celkem dobrá, až na určité tužší části, a rizoto s mořskými plody, efektně ozdobené velkou krevetou. Ta byla neoloupaná, takže by člověk uvítal nějakou misku s vodou na opláchnutí rukou, když ji musí loupat. Také by k jejímu dochucení byl vhodný plátek citronu. Je možné si zde dát víno nejen po lahvích či sklenkách, ale i v 0,5l karafě, v nabídce je i kohoutková voda. Káva byla výborná, dezerty jsme bohužel už neochutnali. V restauraci jsme byli spokojeni, určitě sem opět někdy zavítáme.

Poděkujte uživateli Hana S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Dai Marinai, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Dai Marinai? Sdílejte své zkušenosti!