“Bezva místo”
Recenze Dai Marinai

Dai Marinai
Č. 2 259 z 6 136 Restaurace v Praze
Recenzováno: 26. května 2017

Příjemné prostředí, příjemná obsluha a výborné jídlo, poctivé porce, které nasytí I hodně hladového návštěvníka. Překvapivě dobré deserty (k těm obvykle v restauracích nemám příliš důvěru, tady to dopadlo na výbornou). K tomu dobré vino za přijatelnou cenu. Na požádání připravili vegetariánskou pizzu, prý výbornou, já masožrout mohu posoudit pljeskavici, ta byla výborná.

Poděkujte uživateli jicinet.

Recenzováno: 23. května 2017

Původní pizzerie se změnila v balkánskou restauraci. Pizzu si tu můžete dát stále, ale doporučuji ochutnat jejich plieskavicu anebo papriky zapečené s balkánským sýrem. Člověk se tu opravdu výborně nají, plus je tu velmi milá obsluha.

1  Poděkujte uživateli Monika S.
Recenzováno: 8. května 2017 prostřednictvím mobilu

Hezká restaurace se zvláštní atmosférou. Jídlo je netradiční a velmi dobré. Moc nám zde chutnalo a vybrali jsme si celá rodina. Obsluha byla vřelá, rychlá a pohotová.

Poděkujte uživateli Radek B.
Recenzováno: 7. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Tenhle kuchař opravdu umí , mám ráda balkánskou kuchyni .A to , že díky obsluze se člověk cítí jak na dovolené je fajn bonus. Já tam chodím i po obědě na kávu a zákusek a rozhodně mohu dorty jen doporučit.

Poděkujte uživateli Moninka71.
Recenzováno: 28. října 2016 prostřednictvím mobilu

Dai Marinai, typicky chorvatská restaurace, všechna jídla na vinikající úrovni, vřele doporučuji návštěvu ...

1  Poděkujte uživateli Ladislav Š.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Dai Marinai, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Dai Marinai? Sdílejte své zkušenosti!