“Výborné”

Č. 2 279 z 6 194 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 13
Okolí: Praha 13
Recenzováno: 4. srpna 2017

Výborná restaurace stylizovaná do chorvatské kuchyně. Skvělá Pljeskavica, úplně jako v Chorvatsku, příjemná zahrádka, na kterou jsme tam už X let zvyklí...
Nemám co vytknout :) Snad tam vydrží, je příjemné mít poblíž něco jiného než jen pizzerie :)

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli Yanicka66.

Recenzováno: 26. května 2017

Příjemné prostředí, příjemná obsluha a výborné jídlo, poctivé porce, které nasytí I hodně hladového návštěvníka. Překvapivě dobré deserty (k těm obvykle v restauracích nemám příliš důvěru, tady to dopadlo na výbornou). K tomu dobré vino za přijatelnou cenu. Na požádání připravili vegetariánskou pizzu, prý výbornou, já masožrout mohu posoudit pljeskavici, ta byla výborná.

Datum návštěvy: duben 2017
Poděkujte uživateli jicinet.
Recenzováno: 23. května 2017

Původní pizzerie se změnila v balkánskou restauraci. Pizzu si tu můžete dát stále, ale doporučuji ochutnat jejich plieskavicu anebo papriky zapečené s balkánským sýrem. Člověk se tu opravdu výborně nají, plus je tu velmi milá obsluha.

Datum návštěvy: listopad 2016
1  Poděkujte uživateli Monika S.
Recenzováno: 8. května 2017 prostřednictvím mobilu

Hezká restaurace se zvláštní atmosférou. Jídlo je netradiční a velmi dobré. Moc nám zde chutnalo a vybrali jsme si celá rodina. Obsluha byla vřelá, rychlá a pohotová.

Datum návštěvy: květen 2017
Poděkujte uživateli 1radekb.
Recenzováno: 7. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Tenhle kuchař opravdu umí , mám ráda balkánskou kuchyni .A to , že díky obsluze se člověk cítí jak na dovolené je fajn bonus. Já tam chodím i po obědě na kávu a zákusek a rozhodně mohu dorty jen doporučit.

Datum návštěvy: prosinec 2016
Poděkujte uživateli Moninka71.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Dai Marinai, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Dai Marinai? Sdílejte své zkušenosti!