“Jablečné!”

Č. 60 z 1 015 aktivity v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: Apple Museum je největší soukromá sbírka produktů Apple na celém světě. K vidění je více než 450 produktů od roku 1976 až do současnosti. Poznejte na vlastní kůži život génia a vizionáře, který stál za nejúspěšnější společností v historii lidstva. Příběh muže, který změnil svět. Vstupenky k dostání na ticket.applemuseum.com Virtuální 3D prohlídka k dispozici na applemuseum360.com
Užitečné informace: Dostupnost potravin pro nákup, Bezbariérový přístup, Koupelnová zařízení
Recenzováno: 28. února 2017

Už delší dobu jsem se chystal navštívit toto muzeum. Nejsem až takový fanoušek značky Apple, přesto jsem byl velmi potěšen. Po připojení na wi-fi se Vám v mobilním telefonu otevře prohlížeč s virtuálním průvodcem, který Vám o každém exempláři něco řekne. Mají tam snad každý výrobek Applu kromě jednoho modelu Apple Lisa. Dozvíte se také hodně o životu Steva Jobse, o jeho odchodu z Apple, o Pixaru atd. Můžete také ochutnat veganské jídlo, které měl Jobs rád. S jídlem se můžete posadit ke stolu se zabudovanými iPady. Dokonce je tu vystaveno i nejoblíbenější oblečení Steva Jobse, nebo limitované edice iPodu (The Beatles, U2).
Doporučuji!

Poděkujte uživateli Adam H.

Recenzováno: 18. února 2017

S rodinou jsme si o nedělním volnu udělali výlet do tohoto jablečně voňavého muzea, příjemné prostředí a design dýchající technikou se nám velmi líbil. Obzvlášť jsme ocenili on-line průvodce a společně s manželem zavzpomínali na pár kousku co jsme kdysi vlastnili. Dětem se líbila také čas musea o Pixaru (kde na stěnách poznali hlavního hrdinu z Toy story).

Poděkujte uživateli ludorotikova.
Recenzováno: 18. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Vzdy jsem prochazel kolem, ale pak jsem si rekl ze zajdu, sam jsem priznivcem znacky Apple. Uz pri vstupu na Vas dychne atmosfera znacky ktera ovlivnila a ovlivnuje cely svet! Zaplatite vstup 290 Kc. Pripojite se pre Wi-fi a rovnou naskoci jejich virtualni pruvodce. Dle cisla si vyberete a neco si poctete o produktu. Uvnitr je i koznoat dat si kavu nebo neco na zub. Obsluha mila a perfektni! Jen doporucuji! Je to vystava produktu od roku 1976 - 2012.
Kazdy a nejen priznivec znacky by mel navstivit toto velmi zdarile muzeum :-)

Poděkujte uživateli Artur T.
Recenzováno: 11. března 2016

Nadherna exkurze do zacatku vypocetni techniky a jejiho vyvoje az po okamzik, kdy ze sveho iphonu pisi tuto recenzi ,) ....fascinujici pribeh sily myslenky, intuice a touhy zmenit svet. DOPORUCUJI!

Poděkujte uživateli Jackie Č.
Recenzováno: 23. února 2016 prostřednictvím mobilu

Hned u vstupu se vás ujmou milé sexy slečny se smyslem pro humor. Dále vstoupíte do světa unikátní ucelené sbírky technologických skvostů. Povinnost pro každého fanouška značky ;)

Poděkujte uživateli M K.
AppleMuseumPrague, Manažer v zařízení Apple Museum Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. února 2016

Děkujeme za Vaše hodnocení :)

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Apple Museum Prague, si také prohlíželi

Už jste navštívili Apple Museum Prague? Sdílejte své zkušenosti!