Apple Museum Prague
Č. 65 z 1 027 zařízení v kategorii aktivity – Praha
Fascinující expozice

Ačkoli nejsem velkým fanouškem Steva Jobse a produktů Apple, byl to pro mne i pro naše děti úžasný... přečíst další informace

Recenzováno: 20. října 2018
LutherBlissett777
Brno, Česká republika
Krásné zpracování

Tato výstava je podle me srovnatelná se světovými výstavami, zajímavý průběh vývoje Apple jako... přečíst další informace

Recenzováno: 4. března 2018
VitasCZ

Recenzováno: 27. března 2017

velice útulné muzeum pro všechny co ctí Stevena Jobse...možna by to chtělo trošku aktualizovat exponáty...vše končí rokem 2012...jinmak ale úžasný

Datum zážitku: březen 2017
Poděkujte uživateli daveb964.
Recenzováno: 28. února 2017

Už delší dobu jsem se chystal navštívit toto muzeum. Nejsem až takový fanoušek značky Apple, přesto jsem byl velmi potěšen. Po připojení na wi-fi se Vám v mobilním telefonu otevře prohlížeč s virtuálním průvodcem, který Vám o každém exempláři něco řekne. Mají tam snad každý výrobek Applu kromě jednoho modelu Apple Lisa. Dozvíte se také hodně o životu Steva Jobse, o jeho odchodu z Apple, o Pixaru atd. Můžete také ochutnat veganské jídlo, které měl Jobs rád. S jídlem se můžete posadit ke stolu se zabudovanými iPady. Dokonce je tu vystaveno i nejoblíbenější oblečení Steva Jobse, nebo limitované edice iPodu (The Beatles, U2).
Doporučuji!

Datum zážitku: únor 2017
Poděkujte uživateli Adam H.
Recenzováno: 18. února 2017

S rodinou jsme si o nedělním volnu udělali výlet do tohoto jablečně voňavého muzea, příjemné prostředí a design dýchající technikou se nám velmi líbil. Obzvlášť jsme ocenili on-line průvodce a společně s manželem zavzpomínali na pár kousku co jsme kdysi vlastnili. Dětem se líbila také čas musea o Pixaru (kde na stěnách poznali hlavního hrdinu z Toy story).

Datum zážitku: únor 2017
Poděkujte uživateli ludorotikova.
Recenzováno: 18. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Vzdy jsem prochazel kolem, ale pak jsem si rekl ze zajdu, sam jsem priznivcem znacky Apple. Uz pri vstupu na Vas dychne atmosfera znacky ktera ovlivnila a ovlivnuje cely svet! Zaplatite vstup 290 Kc. Pripojite se pre Wi-fi a rovnou naskoci jejich virtualni pruvodce. Dle cisla si vyberete a neco si poctete o produktu. Uvnitr je i koznoat dat si kavu nebo neco na zub. Obsluha mila a perfektni! Jen doporucuji! Je to vystava produktu od roku 1976 - 2012.
Kazdy a nejen priznivec znacky by mel navstivit toto velmi zdarile muzeum :-)

Datum zážitku: listopad 2016
Poděkujte uživateli arturterescenko.
Recenzováno: 11. března 2016

Nadherna exkurze do zacatku vypocetni techniky a jejiho vyvoje az po okamzik, kdy ze sveho iphonu pisi tuto recenzi ,) ....fascinujici pribeh sily myslenky, intuice a touhy zmenit svet. DOPORUCUJI!

Datum zážitku: únor 2016
Poděkujte uživateli Jackie Č.