“Apple a historie”

Č. 61 z 1 016 aktivity v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: Apple Museum je největší soukromá sbírka produktů Apple na celém světě. K vidění je více než 450 produktů od roku 1976 až do současnosti. Poznejte na vlastní kůži život génia a vizionáře, který stál za nejúspěšnější společností v historii lidstva. Příběh muže, který změnil svět. Vstupenky k dostání na ticket.applemuseum.com Virtuální 3D prohlídka k dispozici na applemuseum360.com
Užitečné informace: Koupelnová zařízení, Dostupnost potravin pro nákup, Bezbariérový přístup
Recenzováno: 17. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Krasne prostory, pekne zpracovana historie a pohled na praci zakladatelu Applu. Osobni veci Jobse, videokoutek, ukazky vsech zarizeni, ktere vytvorili.
Jen mi chybely ukazky nejnovejsich telefonu, pc, ntb, ipodu atd. Vse konci rokem 2012.
Kazdopadne doporucuji navstivit i zarytym odpurcum jablka...

Poděkujte uživateli Roman Č.

Recenzováno: 27. března 2017

velice útulné muzeum pro všechny co ctí Stevena Jobse...možna by to chtělo trošku aktualizovat exponáty...vše končí rokem 2012...jinmak ale úžasný

Poděkujte uživateli dave b.
Recenzováno: 28. února 2017

Už delší dobu jsem se chystal navštívit toto muzeum. Nejsem až takový fanoušek značky Apple, přesto jsem byl velmi potěšen. Po připojení na wi-fi se Vám v mobilním telefonu otevře prohlížeč s virtuálním průvodcem, který Vám o každém exempláři něco řekne. Mají tam snad každý výrobek Applu kromě jednoho modelu Apple Lisa. Dozvíte se také hodně o životu Steva Jobse, o jeho odchodu z Apple, o Pixaru atd. Můžete také ochutnat veganské jídlo, které měl Jobs rád. S jídlem se můžete posadit ke stolu se zabudovanými iPady. Dokonce je tu vystaveno i nejoblíbenější oblečení Steva Jobse, nebo limitované edice iPodu (The Beatles, U2).
Doporučuji!

Poděkujte uživateli Adam H.
Recenzováno: 18. února 2017

S rodinou jsme si o nedělním volnu udělali výlet do tohoto jablečně voňavého muzea, příjemné prostředí a design dýchající technikou se nám velmi líbil. Obzvlášť jsme ocenili on-line průvodce a společně s manželem zavzpomínali na pár kousku co jsme kdysi vlastnili. Dětem se líbila také čas musea o Pixaru (kde na stěnách poznali hlavního hrdinu z Toy story).

Poděkujte uživateli ludorotikova.
Recenzováno: 18. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Vzdy jsem prochazel kolem, ale pak jsem si rekl ze zajdu, sam jsem priznivcem znacky Apple. Uz pri vstupu na Vas dychne atmosfera znacky ktera ovlivnila a ovlivnuje cely svet! Zaplatite vstup 290 Kc. Pripojite se pre Wi-fi a rovnou naskoci jejich virtualni pruvodce. Dle cisla si vyberete a neco si poctete o produktu. Uvnitr je i koznoat dat si kavu nebo neco na zub. Obsluha mila a perfektni! Jen doporucuji! Je to vystava produktu od roku 1976 - 2012.
Kazdy a nejen priznivec znacky by mel navstivit toto velmi zdarile muzeum :-)

Poděkujte uživateli Artur T.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Apple Museum Prague, si také prohlíželi

Už jste navštívili Apple Museum Prague? Sdílejte své zkušenosti!