SAPA Praha - obchodní a kulturní centrum
Dobré jen jako nová zkušenost.

Recenzováno: 26. října 2019
Magdalena V
MĚSTO VE MĚSTĚ.

Recenzováno: 24. října 2019
MARKETKA29
Velky Osek, Česká republika

Recenzováno: 26. října 2019

Návštěva byla motivována zvědavostí. Překvapila rozlehlost, jídlo nelákalo, neochota obchodníků odradila. Když jsme byli v několika obchodech odmítnuti s tím, že prodávají jen ve velkém, rychle jsme areál opustili.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Magdalena V.
Recenzováno: 24. října 2019

Navštívila jsem s manželem, abychom si dali místní speciality. Byla jsem překvapená počtem obchodů, obchůdků, stánků. Koupíte zde opravdu, ale opravdu vše. Tržnice, obchodní centrum od brzkého rána plné. Nejen lidí, ale také automobilů. Jídlo dobré, jinak kořeněné než v OC. Musíte si ale zvyknout na místní " čistotu". V budoucnosti možná ještě navštívíme.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli MARKETKA29.
Recenzováno: 11. února 2019 prostřednictvím mobilu

Smazene zavitky, Bun Bo Nám Bo, Kachní polévka a Maraqujova domácí šťáva v topu, jen venkovní prostředí, všude špína a bordel.. Kazi to dojem. Ale Sapa je Sapa a patří to k ni

Datum zážitku: leden 2019
3  Poděkujte uživateli katchaoo.
Recenzováno: 4. února 2019 prostřednictvím mobilu

Dnes se nám konečně naskytla příležitost, na vlastní kůži, okusit Sapu.
Výsledek? Nepořádek a smrad! Živé slepice v klecích, vedle napůl leklých kaprů. Hygiena - neznámý pojem. Jídlo se dá ochutnat jen s velkým sebezapřením.
Nechápu kdo tohle mohl schválit.

Datum zážitku: únor 2019
2  Poděkujte uživateli Dorper P.
Recenzováno: 9. září 2018 prostřednictvím mobilu

Sapa je velmi specifické místo. Žije zde velka vietnamská komunita. Jsou zde obchody s jídlem, elektronikou, oblečením, restaurace... Najdete tu vse. Doporučuji si rezervovat alespoň půlku dne aby jste měly čas vše projít.

Datum zážitku: září 2018
2  Poděkujte uživateli Roman K.